2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره درامدت چقدر باشه چهارصد تومنو تو چند ماه بتونی بدست بیاری وای واقعا زیاده یه مسافرت چهارص ...

بابام حدود یه تومن تو بانک داره 

حاصل چندین سال کار کردنشه 

میگم با ۴۰۰تومنش یه سفر دبی بریم 

حسرت نمونه تو دلم

تفریبی  حدودا ۳، ۴روز

مدت زمانش از نظر من کافی نیست ...مسافرت در هر صورت به نظرم باید بیشتر از 4 یا 5 روز باشه ...حداقل یه هفته لازمه 

مسافرت خارج از کشور زمانی بهت خوش میگذره که بخوای یک زندگی متفاوتی رو تجربه کنی ...تفریحات متفاوتی داشته باشی ..وگرنه همون داخل ایرانی بگردی کفایت میکنه ..

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........

راستشو بگم دوبی نه ، ولی هر جای دیگه آره برو 

آب و هوای گرم و داغ ، مردم بیخود ، جای دیدنی نداره یک مسجد معروفه ، کلا فقط پاساژ و هتله ، بشدت هم گرونه همون جنسا استانبول خیلی ارزونتره ، به غیر از هزینه هتل هر روزم هم ۱۵ دینار باید مالیات بدبد به هتل ،الان نمیدونم چقدر شده ،من و شوهرم پارسال رفتیم خیلی تو ذوقمون خورد 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
2706