2752
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت بود اما حالا....

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 51 پست
درد اینا نداری برو یه دکتر دیگه تو الان باید سونو بدی چه دکتر بی خیالی

فقط ی کوچولو کمرم درد می‌کنه و تخمدان راستم هرازگاهی تیر می‌کشه 

آره عوض میکنم دکترمو 

الان ک تایپیک زدم فهمیدم چ دکتر بی مسئولیتیه

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خون ریزی کامل مثل پریودی یا لکه بینی فرق داره ،فرستاد بتا سونو بدی ؟معلوم بشه به چه علت خون ریزی کرد ...

نه ب شدت پریود و نه مثل لک بینی 

نه فقط گفت شنبه برو تیتر بده

نمی‌دونم بخداااا خیلی وقته زیر نظر این دکترم فکر میکردم خیلی حالیشه  فردا میرم آزمایش پس

من ۵تا بی بی چکم مثبت بود عزیزم آزمایش بتامم مثبت بود گفتن تا قلب تشکیل نشه نمیتونیم بهت شیاف بدیم اول باید ازت آزمایش میگرف بعد سونو شکمی میگرفتی ببینی ساکش قلبش وضعیتش چطوره بعد بهت شیاف  میداد دکترت خیلی ناشیه خودت ی تحقیق کن میبینی ک قبل ازمایش سونو و قبل تشکیل قلب شیاف نمیدن من نگرانتم اینجوری میکنم عزیزم زود آزمایش بده محض احتیاط با ی دکتر دیگم مشورت کن

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
حتما فردا میرم دعا کن واسم  سابقه یه سقط داشتم از خدا میخام هیچکی سقط تجربه نکنه خیلی سخته

درک میکنم سقط خیلی سخته انشاله ک قلبش تشکیل شده و سالمه و دوباره اون تجربه تلخو تجربه نکنی 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من ۵تا بی بی چکم مثبت بود عزیزم آزمایش بتامم مثبت بود گفتن تا قلب تشکیل نشه نمیتونیم بهت شیاف بدیم ا ...

مرسی مهربونم از راهنماییات

دعا کن خیلی انتظار سخته🥹

دیگه تحمل حرفا و نگاهای  اطرافیانم و ندارم 😭

من ۵تا بی بی چکم مثبت بود عزیزم آزمایش بتامم مثبت بود گفتن تا قلب تشکیل نشه نمیتونیم بهت شیاف بدیم ا ...

بخدا برا منم همینه هماتومم هی خون ریزی دارم ،ساک بارداری کیسه زده و جنین کامله ولی شیاف ندادن بهم گفتن اگه قلب تشکیل نشه بخواد بیوفته دهنت سرویس میشه برای سقط چون شیاف جاشو سفت میکنه

مرسی مهربونم از راهنماییات دعا کن خیلی انتظار سخته🥹 دیگه تحمل حرفا و نگاهای  اطرافیانم و ندا ...

استرس نداشته باش قرآن و باز کن قرآن بخون آرومت میکنه نترس چیزی نمیشه  عزیزم خونریزیت قطع شده ؟؟انشاله ک چیزی نیس پله بالا پایین نکن ب کمرت فشار نیار اصلا استراحت مطلق باش بجز برای دستشویی بلند نشووو خیلی مواضب باش غذاهای تحریک کننده نخور خودتو تقویت کن رابطه نداشته باش سونو واژینال ابدااااا ندههههه چون رحمتو تحریک میکمه خدای نکرده باز خونریزی میکنی غذاهای تحریک کننده نخور مثل فست فودی و کلم و زعفران و ماهی  و اینا نخور ایشاله ک چیزی نمیشه 

استرس نداشته باش قرآن و باز کن قرآن بخون آرومت میکنه نترس چیزی نمیشه  عزیزم خونریزیت قطع شده ؟؟ ...

الان درحده لکه بینی شده 

حتماااا عزیزم 

بخدا برا منم همینه هماتومم هی خون ریزی دارم ،ساک بارداری کیسه زده و جنین کامله ولی شیاف ندادن بهم گف ...

دقیقااااا من گریه کردم  گفتم شیاف بدین زنه گف تا قلبش تشکیل نشع غیرقانونیه 

الان درحده لکه بینی شده  حتماااا عزیزم

راستی عزیزم یچیزی میخام بهت بگم اگ خدای نکرده اتفاق افتاد حتما برو بیمارستان اگ تب و لرز کردی یا کمر درد شدیدددد داشتی یا باز خونریزی کردی یا برو بیمارستان یا اگ میدونی دکترت هست برو پیش دکترت تب و لرز نشونه سقط من بود و دکترم گف با این نشونه ها برم بیمارستان  شمام اگ خدای نکرده اتفاق افتاد برو بیمارستان اونا میفرستنت برای سونو و ... بهتره

استرس نداشته باش قرآن و باز کن قرآن بخون آرومت میکنه نترس چیزی نمیشه  عزیزم خونریزیت قطع شده ؟؟ ...

من پنج بار تا حالا سونو واژینال دادم (شرایطم متفاوت بود البته )اگه دکتر درست درمون باشه هیچ اسیبی وارد نمیکنه 

من پنج بار تا حالا سونو واژینال دادم (شرایطم متفاوت بود البته )اگه دکتر درست درمون باشه هیچ اسیبی وا ...

بعضیا ک خونریزی دارن و دلیلشم معلوم نیست و منع رابطه هستن سونو واژینال هم ممنوعه 

2706