2752
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت بود اما حالا....

650 بازدید | 51 پست

من پنجشنبه بی بی چک گذاشتم مثبت شد بعد ۳روز تاخیر ،چهار ساعت بعد ب خونریزی افتادم 

من همیشه تو پریودی دفع لخته داشتم اما ایندفعه نه دکتر رفتم شیاف داد گفت حالا ک بی بی مثبت شده یعنی بارداری 

خلاصه امروز دوباره بی بی چک گذاشتم منفی شد 

الان یعنی چی من پریود شدم؟؟؟ سقط کردم ؟؟؟آخه من تجربه سقط داشتم ؛می‌دونم اون خونریزی برای سقط نبوده اصلا 

چیکار کنم الان موندم بخدا🤷

راهنماییم کنید لطفاً 🙏

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹

خب ازمایش بده.بی بی اطمینانی بهش نیست

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجب دکتر خریه😐 از بارداری کاذب، شیمیایی هم میشه

😐یعنی دکتر خوبی نیست ؟!!!

بعد اینهمه دوا درمون این تونست تنبلی تخمدان منو خوب کنه

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹
2706