2752
2734
عنوان

خانومای شاغل یا خانومای خانه دار خیلی پرمشغله بیان - مشاورم اگه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 59 پست
تو ایران زن شاغل هم تو خونه باید کار کنه هم بیرون واسه همون اکثرا کم میارن و دیگه نمیرن .چون مردا او ...

دقیقا

مردا وظیفه میدونن 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آررره هرروز شلوغیم خداروشکر میکنم کار دارم دستم تو جیب خودمه مستقلم و سالمم کار میکنم به نظرم راکد ب ...

ببین تو خونه کار نکن زیادی .از اونم کمک بخواه البته شوهر من که کمک نکرد باعث شد من شغلمو از دست بدم

مثلا زندگی کردن را در چی می دونی؟

یک کاری برای خودم بکنم
جدا از اجبار
خب کارو مجبوری میری به هر دلیل
کارای خونم با کمک شوهرم میکنیم تنها نیستم
اینا دیگه هرروزه
دوست ندارم هرروزم مثل هم باشه
جدیدا اصلا از زندگیم لذت نمیبرم
هرروزم تکراریه مثل روز قبل
مثلا دوست دارم کتابی بخونم
آهنگی گوش بدم
فیلمی ببینم
و تنها باشم
تو سکوت اصلا فکر کنم

تازه من خیانت هم دیدم گفت خونه نبودی من محبت می خواستم شاداب باشی

😑😑😑وا

میگفتی بخاطر زندگیمون رفتم 

چون تو میری سرکار منم برم خیانت کنم؟!

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
وای این دیگه خیلی ببخشید عوضیه

آره ولی بعد اینکه شغلمو ول کردم خیلی عالی شد .پول و اینا تامین می کنه میگه فقط وقتی میام سرحال باش شاداب باش به خودت برس 

ولی وقتی کار می کردم عمدا اذیت می کرد

😑😑😑وا میگفتی بخاطر زندگیمون رفتم  چون تو میری سرکار منم برم خیانت کنم؟!

اصلا بحث پول نبود من درس خواندم برم سرکار ولی اصلا زیر بار نمی رفت می گفت کسلی خسته ای 

شما عملکرد تو شبه ینی جغد شبی منم همینم

آره صبح ها کلا هرچقدرم زیاد بخوابم سرحال نیستم مگه تا 10 بخوابم
حال روحیم خوب نیست
شب سرحالترم
ولی برای کسی خوبه که خونس کاراشو منتقل میکنه به شب
برای من خوب نیست که 7 باید بیدار بشم

اصلا بحث پول نبود من درس خواندم برم سرکار ولی اصلا زیر بار نمی رفت می گفت کسلی خسته ای 

خب وقتی شوهرت تامین میکنه نرو سر کار

راست میگه آدم خیلی کسل و خسته میشه 

من حالا میرم دانشگاه میام به قدری خسته میشم که فقط میخوابم 

مال خستگیه عجیبه ولی من وقتیدارماز خستگی پاره میشم نمیتونم چشامو ببندم ک بخوابم

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
میدونین مقاومتم بخاطر چیه؟ چون حس میکنم زندگی نکردم میگم سرکار بودم بعد کارای خونه کردم باشگاه اینا ...

شوهر منم دقیقا اینطوریه 

شب مقاومت می کنه برای خواب چون احساس می کنه مثل شما زندگی نکرده میگه نه میخوام فیلم ببینم تا تلویزیون رو باز می کنه از حال میره میاره خوشنویسی کنه تا یه صفحه می نویسه تحملش رو نداره ولی هر چقدر هم میگم پاشو برو توی تخت بخواب نمیره که روزش هدر رفته

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706