2752
2734

من یک مشکلی دارم شاید خیلی مسخره باشه براتون ولی برای من معضل شده

من شاغلم 8 تا 4 سرکارم بعدش میام خونه متاهلم هستم کارای خونه میکنم باشگاه میرم و..... مدتیه دنبال درمان اختلال خوابم که شب خوابم نمیبره و طول روز کسلم و این خیلی داره آسیب میزنه بهم با اینکه خیلی خسته میشم و فعالم

ملاتونین و اینا اثر نکرد مگه قرص خواب قوی بخورم

جدیدا یکم به خودم فکر کردم و بررسی کردم دیدم من اختلال خواب ندارم خودم تصمیم ندارم بخوابم و اینو مغزم میفهمه نمیزاره به خواب بره

قرص قوی میخورم چونکه این مقاومتمو از بین میبره یهو وسطش غش میکنم

ببخشید اسی جون❤️‍🩹

تورقران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید اگ زدین لایک کنید برای حاجتروایی تون حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

میدونین مقاومتم بخاطر چیه؟
چون حس میکنم زندگی نکردم
میگم سرکار بودم بعد کارای خونه کردم باشگاه اینا همش روتین زندگیمه
وقتی برای خودم نداشتم
شوهرم میخوابه میرم تو حال
باز کتاب بخونم
فیلم ببینم
چیزی گوش بدم
بعد میشه تا 2-3

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونین مقاومتم بخاطر چیه؟ چون حس میکنم زندگی نکردم میگم سرکار بودم بعد کارای خونه کردم باشگاه اینا ...

مشکل ما زنای شاغله 

واقعا فک میکنم زن خانه دار بودن هم خوبه. آرامش داری و به زندگی میرسی 

من کلی برنامه عقب مونده دارم که وقت ندارم انجام بدم چون شاغلم. با کارای خونه هم سخت میرسم. تفریحات با همسر که بماند 

یکم باید روی ذهنت کار کنی یه ساعتی بذار برای خواب مثلا ۱۱ شب دیگه بخوابی فقط به خواب فکر کن 

اگر هم قهوه مصرف می کنی کمتر کن 

منم از ۷تا ۵ سرکارم تقریبا همین شرایطی دارم

میدونین مقاومتم بخاطر چیه؟ چون حس میکنم زندگی نکردم میگم سرکار بودم بعد کارای خونه کردم باشگاه اینا ...

کتاب خوندن فیلم دیدن باشگاه رفتن یعنی زندگی کردن عزیزم.  فقط سفر رفتن و خرید رو کم داری تو برنامت. منم شاغلم دو شیفت از ساعت یک ونیم تا 5 خونه ام اونم یا دارم ظرف میشورم و اشپزی میکنم یا خوابم باز تا ده شب میرم سرکار

مشکل ما زنای شاغله  واقعا فک میکنم زن خانه دار بودن هم خوبه. آرامش داری و به زندگی میرسی  ...

ولی برعکسه ها. من چندین سال شاغل بودم و در کنارش همه کار می کردم. الان که خانه دارم با وجود دو تا بچه، کارهای خونه، مطالعه زیاد و ... بازم احساس پوچی میکنم.

مشکل ما زنای شاغله  واقعا فک میکنم زن خانه دار بودن هم خوبه. آرامش داری و به زندگی میرسی  ...

آررره هرروز شلوغیم
خداروشکر میکنم کار دارم دستم تو جیب خودمه مستقلم
و سالمم کار میکنم به نظرم راکد بودن خوب نیست
راضیم شاغلم خودم دوست ندارم بیام بیرن
ولی خب شلوغه
آخر شب میگم چکار برای خودم کردم ؟ چه وقتی برای خودم گذاشتم
خیلی حس بدیه

افرین همسرمن یکی از همین فرهنگ پاییناس

من خودم شغلمو بعد از بچه از دست دادم 

چون هم باید مادر بودم هم خانه دار هم شاغل 

تازه فهمیدم آقا تو دوره شاغلین من خیانت می کرد چون می گفت بهم نمی رسی سرکاری یا خسته ای 

2706