2752
2734
عنوان

هنوزم چشمم خب نشده من دیگه امیدی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 45 پست
رفتم خب میگه راهی جز صبر نیس حوله گرم بذار..... تغییری نکرده؟

کیسه اب گرم کوچیک بگیر اندازه کف دسته ابجوش بریز توش. دور حوله بپیچون . بزار رو جشمت.مایعات زباد بخور

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
من روز چهارم یهو چپول شدم خدا کنه منم خب بشم منم از دوشمبه هفته پیش  فردا میشه یه هفته ک چپول ...

بله یهویی میشه حتی اونایی که مدتهاست بوتاکس میزنن ممکنه شب خوب باشن صبح یک طرف صورتشون افتاده باشه بخودا استرس نده درهرصورت خوب میشی بوتاکس تاثیر موقتی داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این همه آدم اومد نظر داد یکی نگفت عزیزم با صورتت چیکار داشتی !

اون روزیم یه خانم تاپیک زده بود دماغشو عمل کرده و ........)

با کار خدا چیکار دارین آخه😕اگرم چروک داشته می‌تونستی با کرم های گرون و اصل رفعش کنی اینجوریم نشی 

ولی در کل یه خانم تو شهرمون کرده بود ،بعده یکی دو روز خب شد😕💔

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+

عزیزم اگه خواستی راهنماییت میکنم برا درمانش.یه سری روغن های مالشی درمانی هست برا احیای پوست ورگ.

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
این همه آدم اومد نظر داد یکی نگفت عزیزم با صورتت چیکار داشتی ! اون روزیم یه خانم تاپیک زده بود دماغ ...

اجی من میدونم خودم اشتبا کردم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
کیسه اب گرم کوچیک بگیر اندازه کف دسته ابجوش بریز توش. دور حوله بپیچون . بزار رو جشمت.مایعات زباد بخو ...

عزیزم حوله گرم کنم نمیشه؟؟

چشمم خب میشه؟؟

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
عزیزم من بدترتوبوودم هرروزدکتربودم قطره نفارولین بگیردارخونه بزن تو۲۰ روزخوب میشی حرف کسی هم گوش نکن ...

بریموگان دادن بهم 

نفارولین بهتره؟

2706