2733
2734
عنوان

هنوزم چشمم خب نشده من دیگه امیدی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه قطره هم هست زودتر خوب میشه ، از دکتر بپرس اسمش رو ،برو بگیر

دوتا قطره بهم داد

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

میدونی علتش  اینکه   تا چندین ساعت اصلااا نباید سرتو خم کردی. حتی چشماتم نباید میبستی. و نباید دراز میکشدی فقط بایر مشستی رو مبل

دکار من بهم گفت اگه حتی چشماتم چند دقیقه ببندی  اینطوری میشی

یه قطره هست میریزن درست میشه

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه
عزیزم تقریبا سه چهار ماه طول میکشه تا اثر بوتاکست برطرف شه و پتوزت خوب شه. معمولا دکتر یه سری قرص هم ...

فقط دوتا قطره بهم داد و گفت هروز دوش گرم بگیر

ماساژ بده قرص نداد

اونم رفتم پیش یه دکتر دیگه 

این خانم که برام کار انجام داد کلینک داره وشهر دیگه ایه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
واقعا چن وقت دیگه؟

دوسه روزه خوب میشه حالا تو حساسیت داشتی احتمالا شاید زمان ببره ولی اصلا جای هیچ نگرانی نیست ..استرسم نگیر ..خوب میشه..تازه بعضیا یه چشمشون کبود میشه زیروچشمو بالا پلک انگار جای چیزباشه ..اونا که بدتر میشن یه هفته ای خوب میشن ‌دیگه برای تو که چیز خاصی اتفاق نیفتاده که نگران نباش

میدونی علتش  اینکه   تا چندین ساعت اصلااا نباید سرتو خم کردی. حتی چشماتم نباید میبستی. و ن ...

ولا من فقط گریه کردم تو ساعتای مهمش

قطره داد هروز میریزم خب نشده که

دوسه روزه خوب میشه حالا تو حساسیت داشتی احتمالا شاید زمان ببره ولی اصلا جای هیچ نگرانی نیست ..استرسم ...

بخدا هرکس منو میبینه میگه وای چیشدههه

خدا کنه خب بشه

عزیزم تقریبا سه چهار ماه طول میکشه تا اثر بوتاکست برطرف شه و پتوزت خوب شه. معمولا دکتر یه سری قرص هم ...

یعنی اصلا بهترم نمیشه تا چهارماه؟؟ مارک مصپورت زد

دوستم خیلی بدتر ازاین شده بود پلک بالاش هردوتا چشمش افتاده بود رو چشماش بمرور خوب شد فکرکنم دوهفته ط ...

من روز چهارم یهو چپول شدم

خدا کنه منم خب بشم منم از دوشمبه هفته پیش 

فردا میشه یه هفته ک چپول شدم

مهم نباشه تا گفتن حرفو بکشون سمت جای دیگه ..تا بفهمن تو هر چیزی سرک نکشن و کنجکاوی نکنن ..حدشونو بدو ...

اجی توروخدا دعا کن خب بشم بیام تگت کنم بگم خب شدم

خوب میشه هزاران نفر مثل خودت شدن و خوب شدن فقط باید بیست روز الی یکماه صبر کنی

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706