2752
2734
عنوان

من معلمم،خاستگار بهتر از این میاد برام بنظرتون؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 70 پست
اختلاف سنی

تو را واسه زنگ تفریح میخواد بعد قبول کردی؟!!!!

بگو من این رابطه را به صلاح نمیدونم بای؛ همین.

یه پسره خواستگارم بود خدا میدونه چقد بداخلاق و زشت بود تنها ویژگی مثبتش قد بلندش بود

بعد مامانش تو جلسه ی اول خواستگاری هی منو میکوبوند

منم توی همون جلسه ی خواستگاری جواب منفی دادم با پوز کش اومده از خونمون رفتن

خودتو با دیگران مقایسه نکن تو هم به وقتش ازدواح میکنی هنوز۲۳ سالته ؛ ۳۳ سالتم باشه هیچوقت بخاطر سن تن به هر رابطه و ازدواجی نده؛ تا برا خودت ارزش قائل نباشی هیچکس واست ارزش قائل نیست

اتفاقا تست روانی میگیرین ازمون😄 مصاحبه روانشناسی داریم و تو مرحله معاینات پزشکی هم یکی از مراحلش رو ...

والا ایشون مشکل اعصابم داره ولی فکر کنم تستو با پارتی رد کرده 

مشکلاتشم ریز نیست حاده طرز فکر زندگی فقط شوهر کردن، از تنهایی پناه به گرگ بردن، خودتحقیری، اینده و انگیزه نداشتن، مشکلات تقصیر دیگران انداختن نمیشه الگو بچه مردم باشی

من خودم شاغلم روانشناسی ما خیلی بهتره خدایی یکم برای معلم ها بهتره سخت گیرانه تر عمل کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا حق به جانبه اگر دوستی نداره اخلاقش بده تقصیر خانوادشه اگر داغونه همه معلم ها داغون و عقده این ...

چی بگم والا. بعضی وقتا برای حل شدن مشکلاتمون فقط کافیه که قبول کنیم مقصر خودمون هستیم. خانواده و شرایط رو نمیشه عوض کرد. تا وقتی همه چی رو گردن اونا بندازیم فقط باید بشینیم و غصه بخوریم و کینه و نفرتمون رو بیشتر کنیم.

استارتر باید به این باور برسی شرایط ازدواج برای هرکسی متفاوته و حتما همه قرار نیست تو فلان سن ازدواج کنن. 

من ۲۴/۲۵سال ام شده بود، کوچکتراز من عروسی میکردن دخترای۱۸/۱۹ساله.  اصلا غصه نمیخوردم. 

میگفتم هرچیزی به وقتش. 

وقت ازدواج من تو ۲۷سالگی بود. 

اصلا بابتش ناراحت نیستم. 

خداروشکر عجله نکردم،  احساساتی عمل نکردم،  اسیب و صدمه نخوردم،  با مردی که از خدا خواستم،  ازدواج کردم. 

برای ازدواج عجله نکن. 

ولی حتما بااین اقا کات کن. 

تو کامنت قبلیم گفتم. مشاوره برو.  بذار از نو ساخته بشی. 

درکنارش تو اجتماع فعالیت داشته باش. 

باورکن حالت خیلی بهتر میشه و عشق رو از شوگر ددی گدایی نمیکنی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
والا ایشون مشکل اعصابم داره ولی فکر کنم تستو با پارتی رد کرده  مشکلاتشم ریز نیست حاده طرز فکر ...

ان‌شاالله که مشکلاتشون حل بشه. باید خودشون اراده کنن. به هرحال به قول شما ما مسئول هستیم در برابر بچه های مردم.

چی بگم والا. بعضی وقتا برای حل شدن مشکلاتمون فقط کافیه که قبول کنیم مقصر خودمون هستیم. خانواده و شرا ...

اره به خدا یکم مشکلاتمون را بپذیریم و برای حلش تلاش کنیم هم حسمون بهتر میشه هم موفق خواهیم شد تا بندازیم گردن اینو اون چه فایده؟! کلا ما عاشق مظلوم نمایی هستیم فکر میکنیم مردمو قانع کنیم که بقیه بدبختمون کردن زندگیمون حله

ان‌شاالله که مشکلاتشون حل بشه. باید خودشون اراده کنن. به هرحال به قول شما ما مسئول هستیم در برابر بچ ...

قدم اول قبول مشکلاته و اینکه خودم باعثشم باید حلش کنم که قدم اصلیه بعد میشه مشکلات حل کرد البته اگر قدم اول را برداریم.

واه عزیزم شما که بدتر توهین کردی به معلما. عقده ای و روانی چیه😐 اونم چیییی نصف معلماتون؟ حداقل میگف ...

والا توی تاپیکای قبلیمم ببینی میبینی یه مشت زن بیکار ک صد ساله پشت ازمون استخدامی گیر کردن هرچی میشه میگن وااای شما معلمام شکست عشقی میخورین وای چقد معلما بدبختن چقد بی عقلن

گربه دستش به گوشت نمیرسه...

همش میخوان معلمارو بکوبن،منم گفتم کی گفته معلما بی مشکلن؟نضف معلمای ما مطلقه بودن کسیم چیزیشون نمیگف

هیچی‌.
کلا حق به جانبه اگر دوستی نداره اخلاقش بده تقصیر خانوادشه اگر داغونه همه معلم ها داغون و عقده این ...

خدا نکنه بچه ی تو بیوفته زیر دست من با این مادر بیکار و بدجنسش،خداروشکر همشهری نیسم بات

دلت واسه خودت بسوزه ک معلومه چند ساله پشت ازمون استخدامی گیر کردی ک حالا گیر دادی ب معلما و ازمون روانیشون🤣🤣🤣😉

هیچی‌.

یه تحول اساسی بده به خودت ، اتفاقا معلما از همه بیشتر خاستگار دارن،  حس میکنم داری بهانه ی خانوادتو میاری ، خودت برو باشگاه علاوه بر مدرسه برو کلاس هنری چیزی تو اجتماع باش (در چارچوب اعتقادات) 

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃
2706