2733
2734
عنوان

من معلمم،خاستگار بهتر از این میاد برام بنظرتون؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 70 پست
تا الان ک ۲۳ سالمه نیومده ک همسنام همه ازدواج کردن و هزارتا خاستگار داشتن

این مرد سنش بالاست ، حتی حوصله نخواهد داشت که تورو گردش ببره باهات بخنده ، بیشتر سن بالاها توخونه احساس ا امشب میکنن تو هم از چاله میوفتی به چاه 

خوب رو کار کن 

خو شوهر من پول نداره نمیاد مسافرت😂

مسافرت رفتن رو سخت میکنیم برا خودمون. 

روستا ندارید برید روستا؟ 

یا شهرهای اطراف تون،  سفر یک روزه برید و بیایید.  ناهار باخودتون بردارین. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر اون دوست معمولی

ی جوری بذارش کنار انگار وجود نداشته.... 

ازدواج باید عاشقی باشه.. ذوق باشه... خنده باشه... پر ازز دوست‌داشتن باشه..... 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

خسته نباشی 

خودتو کردی عروسک دست این موجود که هم سن پدرته 

خودتم داری توجیه میکنی تنهام 

تکلیفت با خودت مشخص کن اگه سنش بالاست و نمیخوایش پس این دوست و دوست بازی ها چیه 

اگه میخوایش که چرا ردش کردی درک نمیکنم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لعنتی جو دانشگاه فرهنگیان خیلی ازدواجیه. من خودم همون جا درس میخوندم نصفشون نتیجه کنکور اومد عروس شدن. نصف دیگه نهایت تا سال دوم دانشگاه ازدواج کردن. کلا یادمه موقع فارغ التحصیلی شاید ۲۰ تا مجرد مونده بودن که اونا هم اکثرا خودشون میخواستن فوق بگیرن و خواستگارا رو رد میکردن. حق داری واقعا. نمیشه چشماتو ببندی و هم کلاسی هاتو نبینی خب‌.

شما که شاغل هستی میتونی به سر و وضع خودت برسی که بهت زشت و لاغر و...  نگن

به خودت برس، تفریح کن، از مجردی لذت ببر،، دوست پیدا کن

به موقعش خواستگار خوب هم میاد. نگران نباش

فقط تعجب میکنم از اینکه میدونی این ادم شمارو برای ازدواج نمیخاد و داری باهاش ادامه میدی... بهش بگو من قصدم ازدواج هس، با شماهم که به توافق نرسیدیم، بهتره کات کنیم تاهرکسی بره دنبال زندگی خودش

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
خط اخرتون چقد توهین امیزه چ ربطی داره مگه همه معلما باید زندگیشون گل و بلبل باشه و امامزاده باشن!!! ...

ای کاش تست روانی از معلما بگیرن بعد اجازه معلم بودن بهشون بدن

من قصدم تحقیر نبود منظورم این بود شما مثلا الگویی با یچه ها در تماسی باید شاداب باشی و با هدف تا هدف به بچه ها یاد بدی انگیزه بدی اینده را نشونشون بدی نه اینکه خودتحقیری داشته باشی و بازیچه دیگران باشی

چه آدم ... که مستقیماً بهت گفته باهات ازدواج نمیکنم ولی می‌خوام باهم باشیم..

و شما.. چی بگم والا.. از این واضح‌تر بهت می‌گفت؟

بهش بگو می‌خواستم خودمو به یقین برسونم که جواب منفی‌م بی دلیل نبوده ک رسیدم،

بلاک کن و شمارش رو هم حذف کن، هرررر آثاری ازش هست رو در واقعیت حذف کن، مرحله بعد هم خودت رو در فضای واقعی مشغول کن تا از ذهنت بره

نگو شرایطش ندارم! مطمئناً زندگی و اطرافت زیبایی هست چشمات رو برو شون باز کن و ازشون استفاده کن

نمی‌خواد کار خارق‌العاده ای باشه،خودت رو با روزمره مشغول کن، یه گل زیبا با گلدون قشنگ رو بخر ناز و نوازشش کن باهاش حرف بزن بهش رسیدگی کن هر روز صبح بهش سلام بده و کنارش نفس عمیق بکش و خدا رو شکر کن که هست و بگو می‌دونم که می‌بینی و هوامو داری پس سپردم به خودت

کمتر تو مجازی و دراز کش باش و آهنگ های شاد پلی کن و تو محیط پخش کن برو تو دل واقعیات مطمئن باش با تحرک حالت بهتر میشه با یه لبخند و شاد بلند شو و روزت رو ادامه بده

خط اخرتون چقد توهین امیزه چ ربطی داره مگه همه معلما باید زندگیشون گل و بلبل باشه و امامزاده باشن!!! ...

واه عزیزم شما که بدتر توهین کردی به معلما. عقده ای و روانی چیه😐 اونم چیییی نصف معلماتون؟ حداقل میگفتین بین معلمای خودمون هم افرادی پیدا میشد که مشکلات زیادی داشتن. گل به خودی نزنین دیگه.

درضمن تاپیک قبلیت رو خوندم.... بااین تعاریف اوضاع داغونه 

مگه از خانوادت و تنهایی به ایشون پناه نبردی؟ 

به کسی دل ببند که واقعا بخوادت، و بهت انگیزه بده و باعث شادی و خندت بشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
ای کاش تست روانی از معلما بگیرن بعد اجازه معلم بودن بهشون بدن من قصدم تحقیر نبود منظورم این بود شما ...

اتفاقا تست روانی میگیرین ازمون😄 مصاحبه روانشناسی داریم و تو مرحله معاینات پزشکی هم یکی از مراحلش روانپزشکه که بررسی میکنه ببینه مشکل اعصاب داریم یا نه. ولی اینا برای مشکلات حاده. نمیتونن ریز به ریز زندگی هر فرد رو بررسی کنن و ببینن زمینه مشکل روانی داره یا نه. من متوجه شدم شما منظور بدی نداشتین.

۲۳ خیلی زیاده ؟ 

من ۳۱ سالگی ازدواج کردم 

الآنم دومی رو باردارم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واه عزیزم شما که بدتر توهین کردی به معلما. عقده ای و روانی چیه😐 اونم چیییی نصف معلماتون؟ حداقل میگف ...

کلا حق به جانبه

اگر دوستی نداره اخلاقش بده تقصیر خانوادشه

اگر داغونه همه معلم ها داغون و عقده این

اگر دنبال کسیه که فقط بازیچه است تقصیر خانوادشه و ...

زندگیشو تباه کرد خدا کنه زندگی بچه های مردمو تباه نکنه ادم میترسه بچه شو بفرسته مدرسه با این دید این ادم ها 

طفلک معلم های دیگه که با ایشون همکارن

2706