2752
2734
عنوان

خبر بدی ک ازش میترسیدم‌و شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 47 پست
از خونه وسایلشو جمع کرد رفت پیش مامانش  تو چهار ماه زندگی ولم کرد

برای این ناراحتی اونوقت؟!

برای همچین پسر بچه ای؟!!!!

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودمم با عقلم تصمیم به جدایی گرفتم ولی حال دلم خوب نیست

اونکه حق داری، ولی بد بودن حالتو بذار به پای وقتی که تلف شد، انتخابی که اشتباه بود، وگرنه خودتم میدونی اون آدم ارزش غصه نداره!

خداروشکر کن تا سنت کم بود راحت شدی از شر خودشو مادرش.

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

خوب شما زود جا زدی گلم رفتن هنر نیست اونی که میمونه وزندگیشو میسازه هنرمنده تازه گفته بمون شما ناز کردی خوب اونم نیاز داره همینکه قانونی ازدواج کرده یعنی مرده خوبیه دیگه همه زندگیها سختی داره ولی صبر کنی برا خودت خوبه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
خوب شما زود جا زدی گلم رفتن هنر نیست اونی که میمونه وزندگیشو میسازه هنرمنده تازه گفته بمون شما ناز ک ...

شوهر سابقش ول کرده رفته

خوب شما زود جا زدی گلم رفتن هنر نیست اونی که میمونه وزندگیشو میسازه هنرمنده تازه گفته بمون شما ناز ک ...

ازدواج کردیم بعد یک چهار ماه مامانش زنگ زد گفت وسایلتو جمع کن بیا 

جمع‌کرد و رفت یک ماه بهم حتی زنگم نزد بعدش انگار تازه یادش افتاده بهم زنگ زد و برگشتیم بعد یک ماه دوباره رفت و یکسال ازش خبرینبود 

ازدواج کردیم بعد یک چهار ماه مامانش زنگ زد گفت وسایلتو جمع کن بیا  جمع‌کرد و رفت یک ماه ب ...

خوب دلیلش چی بود عزیزم که میرفت شاید مادرش موافق ازدواج شما نبوده؟؟؟؟

خوب دلیلش چی بود عزیزم که میرفت شاید مادرش موافق ازدواج شما نبوده؟؟؟؟

مامانش اوایل خوب بود بعد چند وقت از بابام پول خواستن به عنوان قرض تقریبا دو سه سال پیش یه میلیارد و بابامم گفت ک نداره و خودش زمین خریده اونم باهام بد شد حتی شوهرم بعد اون سرم منت میزاشت ک چرا بهش پول نداده

مامانش اوایل خوب بود بعد چند وقت از بابام پول خواستن به عنوان قرض تقریبا دو سه سال پیش یه میلیارد و ...

وا پس مشکلشون اساسی بوده شما خوشحال باش که جدا شدی راحت شدی آخه پدرت بابت چی باید این همه پول بهشون بده پس از اول نقشه پول پدرتو کشیدن

مامانش اوایل خوب بود بعد چند وقت از بابام پول خواستن به عنوان قرض تقریبا دو سه سال پیش یه میلیارد و ...

ببخشی شما که همش توی قهر و دعوا بودین کجا رو میگی دوست داشتن دروغه!؟؟ 

19، 29، 16
ببخشی شما که همش توی قهر و دعوا بودین کجا رو میگی دوست داشتن دروغه!؟؟ 

یکساله ک تو بلاتکلیفی بودم و دنبال گرفتن حق طلاق 

همش میگفت زندگیمونو دوست داشت میگفت منو میخواست 

بخاطرم گریه میکرد التماس میکرد 

2706