2733
2734
عنوان

من دخترم مدرسه غیرانتفاعی گذاشتم و رضایت داشتم تا الان ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 146 پست
با مادرا صبحت میکردم میگفتن دولتی بزاری چند سال بعد میبینی بچت هیچی یاد نگرفته فقط اومده بالا 

اینا همش حرفه توجه نکن من تا نهم تووروستا درس خوندم با کمترین امکانات 

دبیرستان  نمونه دولتی قبول شدم رفتم شهر 

الانم سال سوم دانشگاهمه دانشگاه فرهنگیان قبول شدم

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من قبل از یک منطقه متوسط شهرمون  بودم و زندگی میکردم  پسرم غیر انتفاعی خوند . الان یک منطقه بالاتر هستیم مدرسه دولتی نوشتم چون خیلی نزدیک هست و مدیر بسیار خوبی داره و سطح معلم ها بالاست(همه فرهنگیان خوندن با سابقه کار بالا مثلا معلم کلاس چهارم پسرم دوازده سال هست کلاس چهارم درس داده) .بنظرم اگر دولتی خوب بنویسید خیلی بهتره  

میبینی اینجا میگن با بچه های سطح بالا باشه ولی باز این مشکلاتم هست واقعا 

نه گلم ببر دولتی من خودم معلم مدرسه دولتی هستم. خداروشاهد میگیرم بالاترین توانم رو برای تدریس استفاده میکنم.

فقط حواست باشه معلم بچه ات نهضتی نباشه.

منم برا پسر خودم همین ترس رو دارم. دیگه بقیه چیزا اوکی

چرا میخواد خیلی اجتماعیه ولی تو این دوسال خیلی راهش ندادن میگن تو نیا... باور کن درسشم خوبه خیلی... ...

ببین نظر من اینه تا کلاس هفتم اول پرورش بعدآموزش چه بسا پزشک و مهندس و وکلایی که دو زار شخصیت ندارند .و چه بسا انسان بی مدرک که خدای اخلاق شخصیت به نظرم سن دختر شما سن روحه و شخصیت برای بقیه چیزه زبان یا هرچی وقت بسیار

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
نه گلم ببر دولتی من خودم معلم مدرسه دولتی هستم. خداروشاهد میگیرم بالاترین توانم رو برای تدریس استفاد ...

ببین الان معلم دخترم گفت اموزش ابتدایی خوندم ولی چرا غیرانتفاعی درس میده پس؟ حدود چهل سالشه 

خیلی نظرات تناقض داره میبینی؟ ادم گیج میشه؟

یکم بیشتر دقت کنی متوجه میشی 

در کل نظرم این بود اگه بچه خودش درس خون باشه تو مدرسه عادی هم میتونه خودشو بکشه بالا و تو نباید ب حرف بقیه توجه کنی ک اره اگه ببری دولتی بچت درسش ضعیف میشه و فلان 

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
ببین الان معلم دخترم گفت اموزش ابتدایی خوندم ولی چرا غیرانتفاعی درس میده پس؟ حدود چهل سالشه 

خب آزمون استخدامی نتوانسته قبول بشه.

معلم پسر منم مدرچیریت خونده بود ولی عالی بود. غیر انتفاعی تدریسش خوبه بد نیست ولی فاصله طبقاتی زیاده.

من معلم ابتدایی با سابقه ی بالای بیست سال هستم و مسائلی رو که استارتر عزیز بابتش نگران شده رو با پوست و گوشت لمس کردم.یه زمانی هدف اولیا وبچه ها یادگیری وآموزش بود وچشم وهم چشمی از نظر مالی زیاد وجود نداشت وبچه ها با دنیای پاکی که داشتند با هم ارتباط می گرفتند ولی الان متاسفانه حتی تو مدارس دولتی هم چشم وهم چشمی زیاد دیده میشه ومن معلم خیلی تلاش می کنم به بچه ها ارزش های واقعی رو نشون بدم اما بازم می بینم تو تولدهایی که تو خونه هاشون می گیرن و..... فقط با بچه هایی هستند که هم سطح خودشون هستد.

نقش اولیا تو این زمینه خیلی مهم هست وخواهش می کنم مدارس رو تبدیل به نمایشگاه داشته هاشون نکنند واز خرید لوازم التحریرهای گرون وخیلی فانتزی دوری کنند وبزارن بچه ها دنیای شاد کودکانه رو داشته باشند 

آموزش ابتدایی از طریق دانشگاه فرهنگیان معلم رسمی میشه واز طریق دانشگاه آزاد تو مدارس غیرانتفاعی  جذب میشه

من معلم ابتدایی با سابقه ی بالای بیست سال هستم و مسائلی رو که استارتر عزیز بابتش نگران شده رو با پوس ...

دقیقاً معلم پسرم همین کارو کرد.

گفت فقط وسایل ساده.

تاکید هم داشت.

با اینکه غیرانتفاعی هستن.

خداروشکر بخاطر وجود معلمایی مثل شما❤️

نه مدرسشو عوض نکن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706