2752
2734
عنوان

من دخترم مدرسه غیرانتفاعی گذاشتم و رضایت داشتم تا الان ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 146 پست
نه خداروشکر همه چی اوکی بود اتفاقا دانش آموز برتر بودم

با مادرا صبحت میکردم میگفتن دولتی بزاری چند سال بعد میبینی بچت هیچی یاد نگرفته فقط اومده بالا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دخترمو برای مهرماه غیرانتفاعی نوشتم. تو همین مدرسه امسال پیش دبستانی رو تموم کرد. 

دوستاش تو پیش دبستانی موبایل داشتن،  وسایل های گرون قیمت داشتن،  کلاس های اسکیت و زبان و طراحی میرفتن...  تو عید دوستاش سفرخارجه رو رفته بودن.   دقیقا چندخانواده که پولدار بودن،  دوباره امسال با دخترم ثبت نام کردن برای کلاس اول تو همین مدرسه.  

منم این نگرانی رو داشتم و دارم.  ولی به این نتیجه رسیدم که با دخترم حرف بزنم و بگم مقایسه کارقشنگی نیس. و همه خانواده ها مثل هم نیستن.  درسته کلیشه ای بنظر میاد و ممکنه اصلا درک نکنه و متوجه نشه.  ولی منو پدرش تمام توان و تلاشمونو میکنیم که دخترمون از همین اول راه تو 7سالگی، یادبگیره که خودشو هیچوقت با دیگران مخصوصا دوستاش مقایسه نکنه.  ماهم این قولو بهش میدیم که خواسته هاشو تاجاییکه توان و شرایطش هس، و قابل اجرا هستن و به صلاحشم هس،  براش انجام بدیم. 

بچه های این نسل ،  باهوشن.  حرف زدن با محبت،  روشون تاثیر مثبت میزاره.  شک نکن. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
نمیشه عزیزم بچه ست خود من ماشیناشون میبینم دلم میخواد چه برسه به بچه    

نه اینجور نباش دختر 😄😄😄

بچه بهت نگاه میکنه و یاد میگیره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
دولتی نزدیکمونم هست

عیر انتفاعی خیلی عالیه برای پیشرفت دانش آموز ولی بچه های غیر انتفاعی وقتی دبیرستان رو تموم کردن اکثر  تو کشور های خارجی به تحصیل پزشکی اقدام می‌کن ولی قشر متوسط که تو غیر انتفاعی خوندن از قافله عقب مونده جز حسرت چیزی براشون نمیمونه

رشته خوبی قبول شدی الان؟ چون منم به این گزینه خیلی فکر میکنم که  سالهای حساسو بره مدرسه ی خیلی ...

بله 

من سونوگرافی دانشگاه دولتی روزانه آوردم

خواهرمم نهمه مامانم اونم همینطوری فرستاد

با مادرا صبحت میکردم میگفتن دولتی بزاری چند سال بعد میبینی بچت هیچی یاد نگرفته فقط اومده بالا 

عزیزم سواد بچه به پشتکار خودش برمیگرده🤷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
مدارس دولتی که چیزی یاد نمیدن ،بگرد دور ور خودتون غیر انتفاعی پیدا کن

قصد توهین ندارم عزیزدلم ولی تا ششم بهتره بچه فقط از طریق کتاب بالا بره اونقد بهش فشار نیاد که زده شه ولی از هفتم به بعد باید بچه خوب درس خوندن یاد بگیره

خوب معلمم مهمه که خوب درس بده! 

بیشترش به خود بچه بستگی داره🤷سعی کن در مورد درس خیلی زیادی سفت و سخت نگیری که خدایی نکرده زده نشه از درس

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706