2733
2739
عنوان

اگه آلرژی دارید و از حساسیت رنج میبرید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 42319 بازدید | 67 پست
سلام.منم سه ساله که حساسیت دارم تیرماه شروع مشه و اوایل مهر تموم میشه. کافیه شفتالو و خربزه بخورم پد ...

عزیزم حساسیت انقدر شدید خوبه بری دکتره آخه من خودم این مدلی بودم و خیلی بد واقعا درکت میکنم چون واقعا آزاردهنده است . من کلی درمان های گیاهی و این چیزا رفتم ولی فایده نداشت بعد با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر اصغری و خداروشکر بعد از درمان های ایشون خوب شدم و اصلا مشکلی ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حساسیت انقدر شدید خوبه بری دکتره آخه من خودم این مدلی بودم و خیلی بد واقعا درکت میکنم چون واقع ...

منم  موافقم  به نظر من هر چه سریعتر برو پیش متخصص آلرژی . من  خودم  تو  گوگل یهخ دکتر رو میشناسم   که  مطالبشو همیشه دنبال می کنم خیلی کمک میکنه .  ادرس سایتشو  برات میزام  امیدوارم که کمکت کنه . http://drmahboubioskouei.ir/

2728

بچه ها من آلرژی دارم و این ویروس کرونا اومده دارم غذاب می کشم خیلی بده . 

میترسم من چون خودم مشکل دارم خیلی ترسناکه 

میگه هر کی مشکل ریوی داشته باشه بگیر خیلی سخته 

من رفتم پیش دکترم دکتر شهرام سیدی بهش گفتم . گفت نگران نباش دست ها تو خوب بشور و مرتب و به چیزی دست نزن 

لیمو و ویتامین سی بخور و بجز این یه سری راه کارها و داروهای دیگه داد بهم برای آلرژیم دعا کنید اونایی که مریضن نگیرن چون براشون خیلی سخت میشه   

دختر ۹ماهه دارم از موقعی که دنیا اومد خس خس داره تو گلوش.عفونتی نیس تو گلوش.تادچیزی تازگیا تا چیزی میخوره صورتش قرمز میشع چشاشو گوشاشو بیتیشو میخارونه دیونم کرده

دختر ۹ماهه دارم از موقعی که دنیا اومد خس خس داره تو گلوش.عفونتی نیس تو گلوش.تادچیزی تازگیا تا چیزی م ...

عزیزم خس خس سینه میتونه نشانه رفلاکس باشه،. برای خارش و قرمزی چشم هم ببر پیش فوق تخصص اسم و آلرژی. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2738

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

منم آلرژی دارم فقط گلودرد میگیرم و اگه ترشیجات یا فلفل  و پیاز و خیارشور اینا بخورم سینه تنگی میاد.هرشب قرص کلرفنرامین میخورم . این بهم ساخته عالیه ولی خوب دنبال درمانم 

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...

با سلام

برای درمان آلرژی فقط اینها کافیست سلامتی خودتون رو با قرص های دارای عوارض و شیمیایی بخطر نندازید.

اواخر ماه اول بهار ۲۱ ام حجامت آلرژی انجام بدید

تا یک ماه هرروز شربت خاکشیر صبح ناشتا یک لیوان میل نمایید

سیگار عنبرنسارا از عطاری های معتبر تهیه کنید ۸ عدد هفته ای اول دو عدد بعد هفته ای یک عدد دو ساعت قبل خواب و یک ساعت بعد ازغذا.

تبریک میگم شما از شر این بیماری خلاص شدید فقط یادتون باشه سه سال همین درمان رو هرساله باید انجام بدید تا کامل درمان شوید.

سلام خانما خواهر من آلرژی شدید به بهار داره رفتیم مرکز آلرژی صبا اونجا ی سری دارو داد خیلی بهتر شد حالش

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

عزیزم مرکز آلرژی صبا خیلی موثره برای درمان انواع آلرژی من سایت شون دنبال می کنم خیلی مطالب مفیدی داره

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2706