2777
2789
عنوان

اگه آلرژی دارید و از حساسیت رنج میبرید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 47048 بازدید | 69 پست

ببین من دو ساله آلرژی شدید دارم خارش گلو در حدی که دلم می خواد چنگ بندازم گلومو دیگه شش ماهی میشه که تحت درمانم زیر نظر دکتر صبا عرشی واقعا از کارشون راضیم کلینیک صبا بزنی تو گوگل میاره سایتشونم من اول تو سایتش سوال پرسیدم خیلی ام زود جواب دادن دیگه رفتم برام دارو نوت خیلی بهترم چند وقته 

چرا دکتر نمیبریش؟؟ البته مورد دارم تو آشناهام که با بزرگ شدنش خیلی خوب شد

این تایپک برا خیلی وقت پیشه همون موقع ادرس جایی ک حجامت کردین رو هم میدادین ک شاید ما هم میومدیم و هوب میشدیم 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسر ٦ ماهم آلرژي شديد داره 😔به لبنيات ( شير ماست كره ..)  انقد دلم ميسوزه براش

پسر منم هفت ماه داره فقط کافيه زبون من يا خودش از کنا لبنيات رد بشه روده اش خون ريزي ميکنه

الان کوچيک بستني يا کيک و شيريني تر نميشناسه بزرگتر بشه چجوري بهش بگم نخور:'(

ميشه آدرس و شماره تماس بدي با دکتر صحبت کنم 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

برای درمان آلرژی بهتره که درمان خودسرانه نکنید که بجای خوب شدن عوارض هم بیاد سراغتون من اسفند ماه عطسه های پشت هم و آبریزش بینی داشتم که کلافم کرده بود رفتم پیش دکتر شهرام سیدی که خیلی تعریفشو میکردن دوستام خداروشکر خوب شدم 

آلرژی واقعا تا زمانی  که ریشه ای درمان نشه حل نمیشه چون من خودم سال ها بود که آلرژی داشتم و واقعا داشت اذیتم می کرد به پیشنهاد یکی از فامیلامون رفتم کلینیک آلرژی خورشید سمت شریعتی
واقعا خیلی کلینیک خوبی بود یه دوره درمان انجام دادم خوب خوب شدم اصن باورم نمیشد که خوب بشه این آلرژیم
این شمارشونه اگر خواستی
02126301420

طب سنتی افلاطون درمان آلرژی با داروی گیاهی 09179170344 من نتیجه گرفتم 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
ممنونم چرا حجامت رو امتحان نمیکنی؟؟ حجامت آلرژی جای برش های تیغ ماده آلرژن میزنن چند نفر ...

من حساسیت دارویی دارم، به بعضی داروها حسایت نشون میدم، دستو پاهام به شدت میخارن اصلن هم خوب نمیشن تا اینکه امپول ضد الرژی بزنم، چه نوع حجامتی باید انجام بدم؟

دختر من  وقتی بیست روزش بودهم حدود 17 روز اسهال داشت هر جا بردم گفتن به شیر گاو حساسیت داره و چون شیر خشکی بود شیر ابتامیل پپتی دادن اما بعد از یه مدت تحریم شد دیگه گیر نمیومد به پیشنهاد یه دکتر شیر بز امتحان کردم خدارو شکرهم شیر بهش ساخت بعدش هم لبنیات بز بهش دادم تا الان که چهارساله هست هم قد و وزنش خیلی خوب شد هم رفلاکس معدش اگر تهران زندگی می‌کنید لبنیات بز مروگل سرچ کنید چون بز فرانسوی دارن همه سال شیر بز دارن لبنیات عالی هم دارن فقط حواستون باشه شیر پاستوریزه نگیرید و اینکه از هر جا شیر میگیرید بگید شیر دوشی جلوی شما انجام 

هستی جان آلرژی از اشتباه سیستم ایمنی بدن هست و به غذاهایی مثل بادمجون، گوجه، کره بادوم زمینی و گره گل و چیزای دیگه واکنش نشون میده.

پس باید برنامه بدن عوض بشه. من یه روش جالب ذهنی رو دیدم که برای درمان حساسیت عالیه لینکشو برات پایین میذارم

درمان آلرژی

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون

میدونم هیچ کدوم از شما ها در مورد شیر بز چیزی نمیدونید منم نمیدونستم دخترم نارس دنیا اومد و به پروتین گاو هم حساسیت داشت خیلی کم وزن و لاغر بود همیشه هم زیر نمودار رشد بود هر آزمایشی هم بگید دادم هر دکتری هم میگفتن مؤثره بردم خوب نشد خیلی هم بد غذا بود اما خدا عمر  بده  طب سنتی بردم گفت چاره بچه فقط شیر بز هست رفتم تو گوگل سرچ کردم نوشته بود 96 درصد ویتامین داره چقدر برای رشد نوزاد مفیده مثل شیر مادره فقط کافیه یه مطالعه کنید هیچ چیزی تو دنیا مفید تر از شیر بز نیست هم برای نوزادان هم برای مادرا هم مسن ها البته شیر اگر برای نوزاد میخواین حتما حتما از جایی بگیرید که شیردوشی جلوی شما انجام بشه تا خالص باشه و پاستوریزه نباشه اگر تهران هستید یه مزرعه تو شهریار تهران هست خیلی تمیزه و چون بزهاش فرانسوی هستن همه فصل ها شیر تازه دارن تو گوگل سرچ کنید لبنیات بز مروگل آدرس میاد اگه استفاده کنید اون وقت پی می‌برید چه گنجی هست شیر 

من چند سال بودش که آلرژی پوستی شدید داشتم و اصلا خوب نمیشدم پیش چند تا دکتر رفت خیلی درمانا رو انتخاب کردم ولی از زمانی که دوستم بهم دکتر شهرام سیدی رو معرفی کرد و ایشون منو درمان کردن اثری از اون آلرژی های شدید نیست و خداروشکر کامل خوب شدم براتون سایتشون رو میذارم استفاده کنید
https://dr-seyedi.com/درمان-آلرژی-پوستی/

فروش انواع شیر خشک های 

اسید امینه مانند نئوکیت ،الکر ،کومیداژن

ایرانی اپتامیل اچ ا ،پپتی،پپتی جونیور،نان اچ ا ،اپتامیل پره پی دی اف ،اف ام اس،ببلاک پره مچور،پی دی اف،

کندامیل ال اف ،انتی رفلاکس و انتی کولیک

انواع شیر خشک های وارداتی مانند سیمیلاک،اس ام ا،اپتامیل،گلدن گات،هیپ،لیتل اسلیپ و.......

انواع مکمل های افزایش وزن مانند شیر ملیع پدیاشور پلاس ،اینفترینی،ریسورس جونیور،پپتامین جونیور،نوترینی درینک،نیدو درب قرمز پدیاشور و......

انواع داروهای برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... داروی کولیک مانند ایزیکول بیبی،اینفاکول و ساپ سیمپلکس

انواع انتی بیوتیک های خارجی زیترومکس و ازیتروملیسین

انواع مکمل برای افزایش وزن،قد،ایمنی،مولتی ویتامین،افزایش اشتها و......

انواع تب بر

انواع دارو زادیتن .،کروئنو.....

انواع پوره ،سرلاک،پوره ساندیسی،‌پاف،بیسکویت و.....

مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر 

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩۰۹۰۵۶۴۵۰۸۱۳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

پیج اینستاگرام :.  Babyalergic2023

منم تا همین پارسال عید که می اومد همش عطسه و آبریزش بینی بودم

قرص هم می خوردم ازون ور همش خواب بودم

تا آخر رفتم یه کلینیک آلرژی

اسمش خورشید بود واقعا به معنای واقعی  اکی شدم

آدرس و شماره تماس هم برات میذارم

تهران،سید خندان خیابان خواجه عبدالله انصاری، ابتدای خیابان شهید عراقی، نبش کوچه حق گو، پلاک 11

02126301420

2801