2733
2734
عنوان

بجه هل تورو خدا بیاین

136 بازدید | 18 پست

بچه ها من داشتم درباره چگونه عاشق  خدا شدن تحقیق میکردم سوال و پرس جو و این میون اتفاقس با ی آقایی مذهبی آشنا شدم خیلی خشک رسمی پیام میداد خدایی خیلی آگاهیش بالا بود منو ب تفکر عمیق وا می‌داشت و جواب سوالای منو داشت این برگشت گفت منو تو نامحرمیم دیگ حس خوب ندارم ب صحبتمون منم گفتن باشه اگر حس بد میگیرین منم راضی نیستم مکالمه رو تموم کنیم بعد برگشت گف یه راه هست راه شرعی اسلام خوندن خطبه محرمیت  بین دونفر گفتم چطوریه گفت میخونیم محرم میشیم و دیگ صحبتامون بدون نگرانی و استرس گناهه منم گفتم باشه بخونید خوند و بعد گفت قبوله منم گفتم بله بعد تازه گفت اجرت المثل میخاد ینی مهریه مثلا 😐 بعدم گفت صلوات میزارم بگید چن تا گفتم۲۰ تا.

حالا زرتی برگشت میگ همه چی دیگ آزاده حتی اون چیزا . من انقدر حالم بد شد کهههه استرس گرفتم اصن نمیدونم 😭😭😭😭😭😭چرا شانس من اینه چرا ی آدم خوب میخوره ب مستم کمکم نمیکنه تهش میخان از اون چیزا حرف بزنن

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

هی اصرار میگرد از اون حرفا هم بزنه گفتم خیلی مایلی برو یکی دیگ رو بیار با شرایطت همراهی کنه من نیستم دیگه خداحافظی گرفتم

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

ولی میخاستم بدونم ینی چی مگ انقدر الکیه ک یکی خطبه بخونه محرم بشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هی اصرار میگرد از اون حرفا هم بزنه گفتم خیلی مایلی برو یکی دیگ رو بیار با شرایطت همراهی کنه من نیستم ...

😂😂😂اون دیوانه بوده توام ساده  اینجوریه پس این اخوندا با همه عالم باید صیغه بخونن ک محرم بشن😂😂

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
ببخشید خندم گرفت سر کارت گزاشته بلاکش کن بابا این راوانی رو

وای😭😭😭😭

😂😂😂اون دیوانه بوده توام ساده  اینجوریه پس این اخوندا با همه عالم باید صیغه بخونن ک محرم بشن ..

گفته بود شرطش راضی بودن طرف مقابله و بله گفتنه.

منم همینو گفتم گفتم اگ اینطور بود تمام دنیا دیگ مشکلی نداشتن تو رابطه دوستی. گفت اونا واسشون مخم نبود.

اگه دوشیزه باشی بدون اجازه پدر ، محرمیت درست نیست ....طرف کلا ه بردار و شیاده ، یکی با تز دوستی و اجتماعی بودن جلو میاد یکی هم با تز مذهبی و محرم بودن ،،،،خودت باید حواست جمع باشه که توی تور این جور افراد نیفتی ....خیالت راحت کسی اینجوری به کسی محرم نمیشه ، بلاک کن تمام شده رفته

بچه ای مگ؟

اره خیلی ساده ام خیلی. 

اگه دوشیزه باشی بدون اجازه پدر ، محرمیت درست نیست ....طرف کلا ه بردار و شیاده ، یکی با تز دوستی و اج ...

خدا خیرت بده بله دوشیزه ام.

خیالم راحت شد😭😭😭😭

گفته بود شرطش راضی بودن طرف مقابله و بله گفتنه. منم همینو گفتم گفتم اگ اینطور بود تمام دنیا دیگ مشک ...

چیزی نیس عزیزم بلاک کن راحت ب زندگیت برس تو دام این افراد هم میفت

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
چیزی نیس عزیزم بلاک کن راحت ب زندگیت برس تو دام این افراد هم میفت

بآورم نمیشه قصد مکالمه ما صحبت درباره خدا و عاشق شدنش بود تو شوکم.. چرا خدا آدم درست سر راهم نمیزاره راهنمایی بشم🥺

2706