2752
2734
دیگه بهش گیر نده خودتو بزن به بی محلی که دیگه واست مهم نیست هواسش نبود دوباره وارد اکانتش شو 

میفهمه پیامک رو پاک میکنم اما باز براش پیام میره الانم دومرحله ای کرده . ی رمز گذاشته برا ورود تلگرام آخه یعنی چی من ذهنم درگیر خودش هفت پادشاه رو میبینه 

چجور چتی بود بیشتر توضیح بده  راجب چت ها مدل گروهشون

چت های بی ربط خودشو زده بود جا دختر نمیشه آخه واضح بگم زیاد من که گفتم حتما دوستش بوده چون دیگ ندیدم اون مدل چت اما رابطمون هم خیلی خوبه خندیدن و شوخی و... اما .... کم شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میفهمه پیامک رو پاک میکنم اما باز براش پیام میره الانم دومرحله ای کرده . ی رمز گذاشته برا ورود تلگرا ...

از بس به شوخی گرفتی داره با این روش جلب توجه میکنه...

جدی جدی ازش ناراحت شو و بگو چه معنی داره زن و شوهر رو تلگرامشون رمز بذارن مگه ما از هم پنهونی داریم؟!

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
چت های بی ربط خودشو زده بود جا دختر نمیشه آخه واضح بگم زیاد من که گفتم حتما دوستش بوده چون دیگ ندیدم ...

اگه از زبان دخترانه صحبت کرده ...

حتما داشته با دوستاش شوخی میکرده مردا روشون نمیشه با زنا اون مدلی صحبت کنن

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
از بس به شوخی گرفتی داره با این روش جلب توجه میکنه... جدی جدی ازش ناراحت شو و بگو چه معنی داره زن و ...

برا چند ماه پیشه این ماجرا ...من اولش خیلییی هرکاری بگی کردم حتی گفتم جدا میشم حتی رفتم دنبال طلاق گف من نبودم رفیقم بوده و ... بهش نمیدم گوشیمو ... اما همچنان پاک نکرد بهش گفتم پاک نکنی دیگ نیا خونه .گفتم منم چت میکنم گف برو بکن برو با دختر چت کن :/

برا چند ماه پیشه این ماجرا ...من اولش خیلییی هرکاری بگی کردم حتی گفتم جدا میشم حتی رفتم دنبال طلاق گ ...

پس بیخیال حساسیت زیاد نشون بدی بدتر لج میکنه

برا چند ماه پیشه این ماجرا ...من اولش خیلییی هرکاری بگی کردم حتی گفتم جدا میشم حتی رفتم دنبال طلاق گ ...

اگه راضیش کنی برین مشاور 

مشاور قانعش میکنه که رفتارای تحریک امیز و حساسیت زا نکنه

اگه از زبان دخترانه صحبت کرده ... حتما داشته با دوستاش شوخی میکرده مردا روشون نمیشه با زنا اون مدلی ...

دوست هاش نبودن غریبه بودن از این گروه ها ک دنبال دخترن برا چت و شارژ میفرستن برا دختره... 😐

اگه راضیش کنی برین مشاور  مشاور قانعش میکنه که رفتارای تحریک امیز و حساسیت زا نکنه

میه تو فضولی و میخنده نمیدونم از لج من اینکارا رو میکنه یا نه پیامک ک میاد برا گوشیش با خنده میره سمت گوشی میگه عه پیام داد عشقم 😑منم میخندم بعد عشقش پیامک های ایرانسله تبلیغاتی ها .. من دیگ رد دادم از دستش چرا اینجورن مردا نه اون چت هاش نه الان که اینجوری میکنه