2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم خیلی حالم بد شد و زنگش زدم گفتم آره دیدم و البته قبلش همه رو فیلم گرفتم و اسکرین لامصب خیلیممم بودن حافظه پر شد امامعلوم بود داشت اذیت میکرد البته پسربودن برا سرگرمی

بعد انکار کرد گف من نبودم و یکی از بچه ها بودن البته منو همون موقع بیرون کزد از اکانتش کاش بهش نمیگفتم اما خیلی حالم بد بود 

حالا دیگ اعتماد ندارم اصلا همش شوخی میکنه داش با گوشیش تایپ میکرد نگاهش کردم خندید بعد قفل کرد گذاشت کنار دیدم پیام اومد برا گوشیم منم مشغول بودم بعد دیدم نوشته بیا بشین نمیخواد حرص بخورم که با کی چت میکنم استیکر خنده

اما اکثرا فیلم نگاه میکنم و دو مرحله ای کرده تلگرامو هر وقتم وصل میشم منو بیرون میکنه و کلی مسدودی داره ربات و ... اما اکانت دختر دوتا سه تا شاید باشن میگه من چت نمیکنم هرچی میگم بیا باهم ی اکانت داسته باشیم یا منو وصل کن قبول نمیکنه میگه چون فضولیت گل کرده نمیزارم وصل بشی البته با خنده چیکار کنم 😔

چجور چتی بود بیشتر توضیح بده 

راجب چت ها

مدل گروهشون

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
2706