2752
2734
عنوان

آب خونمون هر شب ساعت ۱ به بعد قطع میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر کاریم بکنه دیگه تعمیر کار که میفهمه

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
🥴🥴🥴واااایییییییی یعنی کنتور بسته بود آب نداشتین کلا ؟؟؟؟

نه فکر کنم من چیزی هم خورده بودم یا چیزی درست کرده بودم با دست و پای چکنه سال تحویل کردم 😂

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
خب میشه کنتور رو دست زد فشار آب واحد مورد نظرمون کم بشه ؟؟؟؟؟ وای نکنه اینم همین کار رو کرده 

فکر کنم کنتور فقط آب رو قطع کنه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
خیلی خانواده پرحاشیه ای هستن هر روز ی درد سر جدید درست می‌کنن هر هفته با ی واحد مشکل پیدا میکنه دلم ...

ای بابا :)ایشالا درست میشه

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
ممکنه تصفیه آب شهرتون شبا فشار آبو کم میکنن برا اینکه مطمئن بشید از همسایه ها تو ساختمون دیگه بپرسید

متاسمانی اصلا با ساختمون دیگه ای ارتباط نداریم ولی درست میگی حتما صبح میرم در میزنم میپرسم

2706