2752
2734

سلام ما تو ی ساختمون زندگی میکنیم هر شب دقیقا هر شب ساعت ۱ بع بعد آب قطع میشه میریم پمپ رو از برق میکشیم دوباره میزنیم آب مباد دوباره ۲۰ دقیقه بعد قطع میشه ولی اگر بریم پمپ رو بزنیم بازم میاد به‌اندازه ی همون ۱۵ دقیقه یا ۲۰ دقیقه 

اول فکر کردیم پمپ خرابه تعمیرکار اوردیم ی پمپ دیگه اوردیم بازم فرقی نکرد تو طول روز مشکلی نداریم فقط شبا چندتا لوله کش آوریم میگن همه چی نرماله هیچی مشکل نداره 

کسی همچین تجربه ای داشته ؟ یعنی بنظرتون چرا اینجوری میشه اونم فقط شبا

خودم حس میکنم یکی از همسایه ها که با شب بیداری من مشکل داشت رفته اینکار رو کرده کلا ما شب زندگی میکنیم حموم رفتن آشپزی شست و شو 

بنظرتون میتونه به عمد اون ی کاری کنه شبا ؟؟؟؟

ساکن تهرانم غرب 

احیانا این کارا خیلی سرو صدا داره شست و شو اینا

یا مثلا شبا جارو برقی میزنی؟!

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از همسایه های ما نزدیک عید کنتور همه رو بسته بود تا خودش فقط استفاده کنه بعد از سال تحویل که اومدیم بریم بیرون دیدم همه کنتور ها بسته ست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
یکی از همسایه های ما نزدیک عید کنتور همه رو بسته بود تا خودش فقط استفاده کنه بعد از سال تحویل که اوم ...

به جز مال همون همسایه 

احیانا این کارا خیلی سرو صدا داره شست و شو اینا یا مثلا شبا جارو برقی میزنی؟!

نههه دیگه جارو برقی نهههه ...نه صدای آنچنانی نداره خونه بزرگه صداش حتی تو اتاق خواب خودمم نمیاد اون همسایه که مشکل داره (سر لج و لجبازی و اینکه کلا چش نداره خانواده ما رو ببینه حسوده به شدت با همه مشکل داره )

نههه دیگه جارو برقی نهههه ...نه صدای آنچنانی نداره خونه بزرگه صداش حتی تو اتاق خواب خودمم نمیاد اون ...

یک عده علاوه بر شعور فرهنگ آپارتمان نشینی هم ندارند 

روزا چیکار میکنین ک شبا بیدارین؟ یعنی همون همینین؟؟؟؟ من یه امشب بی خواب شدم دارم میمیرم 

پدرم مغازه داره تا بیاد جمه کنه بیاد خونه شده ۱ شب مثلا ۲ شام میخوریم از اون ور خم به طبع دیر بیدار میشیم عادت کردیم 

2706