2752
2734
عنوان

یه ماه زحمتم به هدر رفت یه ماه ورزش کردم دوییدم رقصیدم چیزی نخوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 83 پست
ببین یک کیلو گوشت با یک کیلو چربی خیلی فرق میکنه ،بدن سفت وخوش فرم میشه ،وبه مرور وزنت هم کم میشه ،ش ...

واقعا من فقط در رور ۶ ق برنج میخورم تو هم ماه اول زیاد کم نکردی فقط سایز کم کردی تورو تدا بیا بگو 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا من فقط در رور ۶ ق برنج میخورم تو هم ماه اول زیاد کم نکردی فقط سایز کم کردی تورو تدا بیا بگو&nb ...

عزیزم من یک مدت رژیم کتوژنیک گرفتم که باعث شد استپ وزنیم از بین بره ،والان یه مدت ول کردم ودوباره شروع کردم ،روزی ۲ قاشق برنج با خورشت بیشتر ویکونیم کف دست نون صبح ویک ونیم کف دست شب نان سنگک یا بربری میخورم ،طول روز هم گشنگی رو بیشتر باسیب بر طرف میکنم ،مواد قندی هم حذف کردم .همراه با یک ساعت هر روز  پیاده روی 

و منی که بخاطر مسابقه رزمیم ۶ کیلو کم کردم و بخاطر دستم باشگاه نرفتم الان اضافه کردم چی؟

من باید جیکار کنم از غصه😭🤣

که دنیا به دوری ز اولاد زهرا نیارزد💚🤍🌱ی بار وختر خاله بیشعورم اومد تو حسابم و رمزشو پیدا کرد 😑

هر روز وزن کشی داشته باش. ترازو تو خونه ات باشه صبح به صبح بدوح لباس وزن نن. ابنکه یه مدت وزن نمیکنن فکر میکنن کم کردن اشتباهه. چون گاهی مابینش دچار استپ وزنی میشیم نیازه یه کارای دیگه کنیم.

باورت میشه نمیخورم هیچ کدومش رو خودمم تعجب میکنم که جرا کم نکردم حتی اونقدر ورزش کردم که زانوم داغون ...

احساس،میکنم کم میخوری 

کم خوری بدن و وارد قحطی،میکنه و باعث میشه چربی،بیشتر ذخیره بشه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
بهترین روش لاغری،،حذف قندوشکر مصنوعیه،،حداقل درمته4کیلو کم میکنی،،اما عسل وکشمش وتوت خشک جایگزبن حتم ...

سلام واقعا؟؟؟

منم یه هفته ای هست قند و شکر رو 90 درصد کم کردم بعضی روزا که اصلا نخودرم بعضی روزا یه ناخنکی  زدم ... امیدوارم که تاثیر داشته باشه 

گفتم که لبت گفت لبم آب حیات            گفتم دهنت گفت زهی حب نبات                                                                           گفتم سخن تو گفت حافظ گفتا              شادی همه لطیفه گویان صلوات
2706