2733
2734

سرم گیج رفت که شاید وزنم کم بشه به خیال خودم حداقل باید ۴ کیلو کم میکردم ولی وقتی رفتم خودم روکشیدم یه گرمم کم نکرده بودم اعصابم بهم خورد انگیزم رو از دست دادم همون میخورم و دلمم نمیسوزه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهترین روش لاغری،،حذف قندوشکر مصنوعیه،،حداقل درمته4کیلو کم میکنی،،اما عسل وکشمش وتوت خشک جایگزبن حتم ...

باورت میشه نمیخورم هیچ کدومش رو خودمم تعجب میکنم که جرا کم نکردم حتی اونقدر ورزش کردم که زانوم داغون سده درد مبکنه

سایزم کم شد وزنم کم نشد با همبن کالری شماری پیش میرم با زیره 

خوب خوبه شما دارای چربی بدنت بود که داره تبدیل به عضله میشه ،برای همین سایز خوب کم میکنی .ادامه بده ،اصلا دلسرد نشو ،مطمینم دیگران هم شما رو ببینند متوجه این تغییر سایز میشن ،

خوب خوبه شما دارای چربی بدنت بود که داره تبدیل به عضله میشه ،برای همین سایز خوب کم میکنی .ادامه بده ...

خب من عضله میخوام چبکار باید کزن کم کنم یعنز هیچ وقت وزن کم نمیکنه همش تبدیل به عضله میشه 

خب من عضله میخوام چبکار باید کزن کم کنم یعنز هیچ وقت وزن کم نمیکنه همش تبدیل به عضله میشه 

ببین یک کیلو گوشت با یک کیلو چربی خیلی فرق میکنه ،بدن سفت وخوش فرم میشه ،وبه مرور وزنت هم کم میشه ،شاید خیلی کم کردن وزنت چشمگیر نباشه ،ولی کم کردن سایزت خیلی خوبه .

در ضمن خودم  هم همین مشکل رو داشتم ،ولی با کم کردن برنج ونون خیلی خوب شد والان تو یک ماه ۹ کیلو کم کردم .

2706