2752
2734
عنوان

امتحان عربی رو گند زدم

904 بازدید | 64 پست

دهم تجربیم 

امروز امتحان عربی داشتیم که واقعا گند زدم در بهترین حالت

۱۷/۵ میشم (در بهترین و فضایی ترین حالت)

یک و نیم نمره سر بی دقتی از دست دادم بقیش هم واقعا بلد نبودم خیلی سخت بود من هیچ وقت نمره زیر بیست تو عربی نداشتم اما این یکی واقعا عجیب بود نمی دونم چم شده بود الان دیگه هیچی امیدی ندارم شیمی هم تا الان چیز زیادی نخوندم

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینکه خیلی خوبه😂😐

همه دارن میگن راحت بود بالای ۱۹ میشیم این کجاش خوبه

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید
منم دقیقا همینطور 

چقدر خونده بودی ؟

منم دقیقا وضعیتم همینه 

مینیموم نمره‌ام ۱۶ میشه 

اول فکر کردم خودم بی‌دقت خوندم ولی دیدم همه میگن سوالا سخت و مفهومی بود 

ه‍‌رس‍‌ق‍‌وط‍‌ی‌پ‍‌ای‍‌ان‌ک‍‌ارن‍‌ی‍‌س‍‌ت‌, ب‍‌اران‌راب‍‌ب‍‌ی‍‌ن ! س‍‌ق‍‌وطِ ب‍‌اران‌ق‍‌ش‍‌ن‍‌گ‍‌ت‍‌ری‍‌ن آغ‍‌ازاس‍‌ت :)️🕊💧🌧                          یک عدد کیدرامر میباشم 😌
همه دارن میگن راحت بود بالای ۱۹ میشیم این کجاش خوبه

نمیدونم والا

اشکال نداره بهش فکر نکن اصلن تمرکزتو بزار برای امتحان بعدی

فقط یه نکته

اخر که کارنامه رو گرفتی برای درسی که پاس کردی اعتراض نزن

من یادمه برا امتحان نهایی امتحانایی که فک میکردم نمرم بالا میشه و ۲۰ براش کنار گذاشته بودمو گند زدم. زبان فارسی😐😑

ریاضی ۲۰ شدم، زبان فارسی۱۷، حالا اینو هم همه خوب داده بودن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
منم دقیقا وضعیتم همینه  مینیموم نمره‌ام ۱۶ میشه   اول فکر کردم خودم بی‌دقت خوندم ول ...

من یک و نیم نمره سر بی دقتی از دست دادم اصلا کم نیست😭😭😭

نمیدونم والا اشکال نداره بهش فکر نکن اصلن تمرکزتو بزار برای امتحان بعدی فقط یه نکته اخر که کارنام ...

چرا؟ نمره رو کم میکنن؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706