2733
2734
عنوان

شرایط خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 63 پست
مثلا من برام محرم و نامحرم خیلی یولد تر از اونه، اون میگفت مثلا من مشکلی با دست دادن ندارم ولی اگه ش ...

خب دیگه مهم اعتقاده که به خدا داره 

دیگه رفتن  زیارت اینا آپشن حساب نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه شک داری و گمون می‌کنی مورد های بهتری برات میاد نماز استخاره بخون نماز استخاره: دو رکعت ن ...

من خوایتکار خیلی زیاد داشتم ولی این از همشون بهتر بوده و خانواده اشم میشناسیم در کل میدونم گزینه خیلی خوبیه و بهتر از این بعیده گیرم بیاد فقط دلشوره میگیرم گاهی 

تو کوچه پسر میبینیم میپریم روش مثلا😂😂

آره والا یه جوری گفت که من به خودم شک کردم 

فکر کردم از گربه نر سر پشت بومم نمی‌گذرم چه برسه پسر همسایه😐😑😑😑

انگار ما غیر مذهبیا از اوناشیم😏😒

ببین افق فکری مثل همدیگه داشتن خیلی مهم 

اینکه نسبت به یک موضوع دید مشترک یا نسبتا مشترک داشته باشید چون این مدلی تا سالها حرف برای گفتن دارید 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
خب بررسی کن ببین علت دلشوره ات چیه ؟ چرا اینقدر آشفته میشی 

یکیش کمالگراییمه، مخصوصا سر ظاهر 

من ظاهرشو پسندیده بودما، چهار پنج جلسه رفت و‌امد داشتیم کاملا اوکی زودم و به دلم نشسته، ولی عکساشو که نکاه میکنم هی میگم کاش قد بلند تر بود، کاش موهاش پر تر بود ....

اینا تازه داره میاد تو فکرم، وگرنه همون اولا من پسندیده بودم

کلا نسبت به کوچکترین اختلاف نظری که اصلا مهم نیست دارم حساس میشم

یا همش میگفتم نکنه اهل نماز نیست بهم دروغ گفته باشه! 

در حالیکه ادم صادقی به نظر میاد و اگه میخواست دروغ بگه خیلی چیزای دیگه رو میتونست دروغ بگه

2706