2733
2734
عنوان

شرایط خواستگارم

948 بازدید | 63 پست

شرایط کلی خواستگارم خیلی خوبه ها، ولی من بعضی وقتا انگار اصلا ذوقی ندارم با اینکه به دلم هم نشسته 

قیافه اش کاملا معمولیه و یه کوچولو موهاش داره میریزه اما به دلم نشسته اختلاف قدمون هم ده سانته، به نظر خوش اخلاقه، شوخ طبع و خوش مشربه، خانواده خوب وضع مالی خیلی خوب، شغل ازاد و نسبتا پردرامدی داره، اهل سفر فقط به لحاظ مذهبی بودن من از اون مذهبی ترم و اون فقط در حد نماز و روزه 

کلا مشکل خاصی وجود نداره ها، ولی من بازم میترسم 

چکار کنم؟ تا حالا تو‌شرایط من بودین؟ چکار کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه شک داری و گمون می‌کنی مورد های بهتری برات میاد نماز استخاره بخون

نماز استخاره:

دو رکعت نماز ساده مثل نماز صبح میخونی زمانش هم وقتیه که میخواید تصمیم بگیرید که آیا این شخص رو انتخاب کنید یا ردش کنید بره .... بعد از اتمامش ۱۰۰ بار در سجده میگید:

أَسْتَخِيرُاللهَ بِرحمتهی خِیَرَتاً فی عافیه

و بعدش باید صبر کنید. نتیجه اش رو ببینید 

۲۶ سالم داره تموم میشه کم کم

توصیه میکنم ازدواج کنی تو این دوره زمونه خواستگار کم شده و اوناییم که میان کم کیفیت دیگه خودت تحقیقات بکن اما اگه دیدی شرایطش خوبه چند تا کتاب در مورد زوج درمانی بخون و ازدواج کن

مگه بجز نماز و. روزه چیز دیگه ای هم هست که تو از اون سرتری😐 اینو میشه توضیح بدی من نگرفتم

مثلا من برام محرم و نامحرم خیلی یولد تر از اونه، اون میگفت مثلا من مشکلی با دست دادن ندارم ولی اگه شما دوست ندارین حتما رعایت میکنم. کلا مسائلی که اختلاف نظر داریم خیلی ادم منعطفیه . یا مثلا خیلی علاقه ای به زیارت ائیمه و کربلا و اینا نداره

2706