2733
2734

شاید دعای یکیتون گرفت امتحان کردم دعای نی نی سایتیا جواب میده

لطفا یکم انرژی مثبت بهم بدید

برات صلوات میفرستم

ان شاءالله که استخدامی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برات دعا کردم

لطفا تو هم دعا کن یه کار گیر داریم درست بشه

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

انشالله

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
حسابداری 

اسی من تو دیوار یه اگهی دیدم منشی کلینیک زیبایی بود

مشخصاتی ازم نخاست فقط عکس

بعد از ۵ روز گفت نظرمون درباره همکاری با شما مثبته بعد بهم گفته کپی کارت ملی و کپی شناسنامه و دوتا کارت بانکی و رمز و دوتا سیمکارت بهمراه کد ملی صاحبش رو اماده کنم برا استخدام

و گفت چون در حال تکمیل نیرو هستیم و تعطیلیم پیک میفرستم بده بیاره گفتم کارت و سیمکارت برا چی گفت برا نوبتدهی

بنظرت مشکوکه؟ یا طبیعیه خاستن این مدارک

اسی من تو دیوار یه اگهی دیدم منشی کلینیک زیبایی بود مشخصاتی ازم نخاست فقط عکس بعد از ۵ روز گفت نظر ...

خب معلومه که مشکوکه . ندی یه وقت. اینا برا کارای ارز و ترید و این‌چیزها لازم دارن. اصلا نده

2706