2733
2734
عنوان

تکه سنگین جاری بزرگه ب جاریش

| مشاهده متن کامل بحث + 4249 بازدید | 104 پست

ساده بگم 

ساده بگم

ساده بگم دهاتی ام

اهل همین نزدیکیا

.....

پلی شد تو ذهنم

واقعا متاسفم برا این عروس خام و بی فرهنگ!

کاش از همون اول جلوش در میومدن که به بهانه ی سنش نخواد هر حرفی رو بزنه.

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی به شوهرش آویزونه؟🤔 اون دختره چقد تازه به دوران رسیده بوده که فک میکرده روستاییا دانشگاه نمیرن ...

منظور از چیز شوهرش چون کل مدت خونه مادرشوهرشه تو عقد از اون نظر گفته فک کنم 😐

این خانم اگر خیلی سطحش بالاست چرا با این خانواده وصلت کرده همون جا باید جوابش رو میدادید  میگ ...

من خودمم عروس فامیلشونم دیگه دخالتی نمیکنیم اونام از بزرگیشون نادیده میگرفتن ولی جاریه رحم نکرد 😂

من و شوهرم کبود شدیم تا نخندیم حتی پسر بچه های فامیل هی میخندیدن دیگه ما هم خندمون گرفت

میخندیدین تا دیگه زبونش بسته شه😂

بعد عکس العمش چی بود؟ 

نه‌تو‌آنی‌که‌همانی‌ ؛نه‌من‌آنم‌که‌تو‌دانی !  
شوهر منم دهاتیه خب به خونوادش و فامبلاش تیکه بندازم یعنی دارم به خودمم تیکه میندازم  دیگه شوهرم ...

والا حقیقتش کل مردم ایران ریششون ب همین دهات و ایلات برمیگرده اجدادمون به این خاک ها کوچ کردن هزاران سال پیش اینکه بعضیا فک میکنن چون شهر بدنیا اومدن خاصن یا بقیه ازشون کمترن احمقانس من خودمم شهریم ولی مثل شما ب خودم اجازه نمیدم خودمو با توهین ب ریشه شوهرم و خونوادش پایین بکشم از نظر شخصیت

2706