2733
2734
عنوان

ازچند سالگی اجازه ی اومدن خواستگاربرای دخترتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2708 بازدید | 117 پست
تو رو خدا موقعیت های دخترتونو خراب نکنین باباااا مگه دانشجو بشه چه فرقی میکنه خیلی دخترا تو دبیرست ...

وقتی سنشون بالاتر بره عقلشون بیشتر میشه زبونشونم درازتر میشه درنتیجه زیربار حرف زور نمیرن و مث کوزت واسه خانواده شوهر نمیشن

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠
کجا کار میکنی؟

معلم خصوصی ام 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

11 ؟؟؟  خواهرم حداقل اومدن خواستگار 18 سالگیه  بچه کوچیک گناه داره چرا شما اینجورین 😐

نگفت یازده سالشه گفت یازدهم میخونه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من بعد از کنکور و   قبولی    اجازه خواهم   داد‌   .۲۱ به اون ور که   نزدیک    لیسانس گرفتنش باشه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎