2752
2734
عنوان

ازچند سالگی اجازه ی اومدن خواستگاربرای دخترتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2708 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حداقل بالای ۲۰سال.منی که ۲۹ازدواج کردم و فکر می‌کنم هنوز تجربه ام برای ازدواج و همسرداری کم.

واقعا هدفت از شوهردادن تو این سن چیهه؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

من با شوهرم ۱۸ آشنا شدم 😂😍

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

ببین اگر واقعا دخترتون میخواد و دوست داره ازدواج کنه اجازه بدید 

چون ارامش بیشتری کسب میکنه

اما اگر بخواد و شماها نزارید مطمئن باش دیگه ازدواج نمیکنه مگر در ۴۰ ۳۸ سالگی...

منخودم ۱۷ سالم بود کلی خاستگار داشتم تا ۱۹ سالگی هم داشتم زیاد و خوب ،و واقعا میاز به ارامش با همسر داشتم از نظر عاطفی 

اما خانوادم بدون اینکه ب من بگن رد میکردن...

حالا الان چند سال ک دیگه گذشته از سن ۲۰ ، دیگه بدم میاد از ازدواج چون تمام احساساتم سرکوب شد .و دیگه اصلا با جنس مخالف حال نمیکنم و گیخوام تا اخرش مجرد باشم .میدونم بده ولی دست خودم نیست نمیتونم دیگه با یگ مرد زیر ی سقف باشم...

نزار بچت احساساتش سرکوب بشه اگر خودش تمایل داره

از من میشنوی

اینجاس ک میگن خیلیا میخوان از شر بچه هاشون راحت بشن

فقط میارن ک سریع ردش کنن ی نمونش استارتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اسم ازدواج و خواستگار جلو همسرم بیارم انگار فحش ناموسی دادم قاطی میکنه.حالا دخترم کوچیکه و ب شوخی ی چیزایی میگم. ازدواج زیر ۲۰ رو نمیپسندم و اجازه نمیدم حرفش هم زده بشه بچم بره تو فکر 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

دختر کلاس یازدهمی رو می‌خواید شوهر بدید؟

نظرتون چیه بذارید دخترتون یه دانشگاه بره وارد جامعه بشه،درست و غلط رو تشخیص بده بعد وارد زندگی زناشویی بشه؟

نگران نباشید موقعیت خوب بازم هست!

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
تو رو خدا موقعیت های دخترتونو خراب نکنین باباااا مگه دانشجو بشه چه فرقی میکنه خیلی دخترا تو دبیرست ...

اونی که بچه دبیرستانی میگیره قطعا پدوفیله

بچه دبیرستانی هیچ تجربه ایی نداره خام‌ه!

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!

استارتر رو حرف خیلی از کاربرهای اینجا نمیشه حساب کرد 

اما برای دختر شما زوده 

بزار بزرگتر بشه کمی زبان دار بشه از عهده قوم شوهر بربیاد بعد اگه بشه بتونه کاری داشته باشه خیلی بهتره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706