2733
2734
عنوان

مهمونی دعوتم بیاید

216 بازدید | 16 پست

چند روز دیگس هنوز نمیدونم باغ میگیرن یا کافه .. بنظرتون استایل دامن بلند با کراپ کت بهتره یا مانتو و شلوار؟ 

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید توتنت ببینم چی بهت میاد

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
الان دامن و کراپ بیشتر مده و شیکه

پایین تنم پره بنظرت بهم میاد؟

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
باید توتنت ببینم چی بهت میاد

اخه دامن و کراپ کت نخریدم هنوز گفتم اگه بنظرتون خوبه برم بگیرم

باید تو تنت ببینیم

نخریدم هنوز🥲 میخواستم اگه خوبه بگیرم

اخه دامن و کراپ کت نخریدم هنوز گفتم اگه بنظرتون خوبه برم بگیرم

خوب ک هست اگ توتنت بهت میاد گزینه خوبیه برا دورهمی

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
خوب ک هست اگ توتنت بهت میاد گزینه خوبیه برا دورهمی

خودمم دوسش دارم ولی چون پایین تنم پره میترسم با دامن بیشتر گرد بشم 😐

باید پرو کنی ببینی  اگه پارچش لینن باشه ی خورد راه رفتن سخته باهاشون من ی کفتان دارم پایینش از ...

اها نه دامن کلوش میخوام بگیرم 

خودمم دوسش دارم ولی چون پایین تنم پره میترسم با دامن بیشتر گرد بشم 😐

ن فک نکنم پرو کن حتما 

2706