2733
2734
عنوان

مهمونی دعوتم بیاید

216 بازدید | 16 پست

چند روز دیگس هنوز نمیدونم باغ میگیرن یا کافه .. بنظرتون استایل دامن بلند با کراپ کت بهتره یا مانتو و شلوار؟ 

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باید توتنت ببینم چی بهت میاد

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
الان دامن و کراپ بیشتر مده و شیکه

پایین تنم پره بنظرت بهم میاد؟

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
باید توتنت ببینم چی بهت میاد

اخه دامن و کراپ کت نخریدم هنوز گفتم اگه بنظرتون خوبه برم بگیرم

باید تو تنت ببینیم

نخریدم هنوز🥲 میخواستم اگه خوبه بگیرم

اخه دامن و کراپ کت نخریدم هنوز گفتم اگه بنظرتون خوبه برم بگیرم

خوب ک هست اگ توتنت بهت میاد گزینه خوبیه برا دورهمی

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
خوب ک هست اگ توتنت بهت میاد گزینه خوبیه برا دورهمی

خودمم دوسش دارم ولی چون پایین تنم پره میترسم با دامن بیشتر گرد بشم 😐

باید پرو کنی ببینی  اگه پارچش لینن باشه ی خورد راه رفتن سخته باهاشون من ی کفتان دارم پایینش از ...

اها نه دامن کلوش میخوام بگیرم 

خودمم دوسش دارم ولی چون پایین تنم پره میترسم با دامن بیشتر گرد بشم 😐

ن فک نکنم پرو کن حتما 

2706