2752
2734

سلام عزیزم 

منم قصد ازمون دادن دارم 

برای اموزگاری 

منابعش میدونی چیا بودن؟🙂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
سلام عزیزم  منم قصد ازمون دادن دارم  برای اموزگاری  منابعش میدونی چیا بودن؟🙂

من دبیری بودم عزیزم تو دفترچه میزنه منابع رو دفترچه سری قبلو دانلود کن منابع رو ببین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دبیری بودم عزیزم تو دفترچه میزنه منابع رو دفترچه سری قبلو دانلود کن منابع رو ببین 

ممکنه منابع تغییر کنه؟؟؟

امسال ازمون میدن ینی؟🙂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
نه فک نمیکنم 

کدومو فک نمیکنی😂

گفتن قراره آذر ماه باز اعلام کنن 

عه 

من از الان بخونم اوکیه ؟یا ممکنه کلا دیگه آزمونی برگزار نشه؟

کی میاد نتایج

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
اینکه منابع عوض شه

اها خداروشکر

2706