2733
2734

آقای ملکه رو خیلی دوست داشتم

رو دستش نبوده

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

Palm's on love یا دستی بر عشق

یه مینی سریال چینیه😂

من ازش خوشم اومد

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

واکینگ دد

وایکینگها

آخرین پادشاهی

From

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

کره ای زیاد دیدم ولی پنت هاوس‌ و بازی هرم با ما همه مرده‌ایم و اسکویید گیم 

خارجیم‌ انشرلی و مانی هیست

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞

جزیره/نسل خورشید/پنت هاوس 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2706