2733
2734
عنوان

می‌خوام بلاگر شم خونوادم نمیزاره

166 بازدید | 14 پست

ببینین من می‌خوام توی یوتیوب فعالیت کنم اما بحث اینکه من به احترام خونوادم حجابمو رعایت میکنم کامل ولی برای من مهمونی و دورهمی های خودمون کلا راحتم حد و حدود من اندازه اینکه خیلی باز نپوشم همین

الان توی یوتیوب پدر من مادر من فعالیت دارن توی اینستاگرام هم همینطور من خیلی به شدت براشون احترام قائلم دوست ندارم تا تحت بشن ذره ای ولی اینجوری تو کارمم عقب میمونم کار من کارآفرینی و و فعالیت توی این حوزه است به شکل بین المللی هم فعالیت میکنم وقتی میریم ترکیه یا دبی اونجا کاملا آزاد لباس می‌پوشم اما حالا ک می‌خوام فعالیت کنم نمیخوام مادر پدرم یهو متوجه فعالیت من بشن ناراحتی براشون پیش بیاد چون سعی میکنم سبک زندگیمو به احترام حال اونا مخفی نگه دارم اما الان بحث کار و پول و پیشرفته موندم چجوری فعالیت کنم واقعا 🥺

خونواده واقعا برام مهمه ولی از طرفی دارم تو کارم پیشرفت میکنم و چنل یوتیوبم و پیج اینستاگرامم رو هوا مونده بایت همین من نیاز به تبلیغ شرکت و مهارت خودم دارم تو این پلتفرما🥺

یهوزندگیم عوض شد خیلی یهو:")

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ژوووووون

خب فعالیت کن مگه بچه ای که باید به اونا توضیح بدی! وقتی ببینن داری پول در میاری چیزی نمیگن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
قانعشون کن، اینجور که گفتی بنظر میاد زیاد سختگیر نباشن

نه واقعا راستش به شدت آزادم گذاشتن ولی در مورد سبک زندگیم زیاد چیزی نمیدونن نمیخوام یهو تو اینجا اونجا ببینن فیلم و کلیپ رو تازه با خیلی چیزا آشنا بشن اینجوری برای خودمم دوست داشتنی نیست چون خونواده همیشه مهمه اما مطمئنم تا زمانی که به پول برسه طول می‌کشه و تا اون زمان اصلااااا امکان ندارد قانع بشن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

رضایت پدرو مادر و دعای خیرشون  توهر کاری مهمه و برای من  اولویت اگه برای شما هم اینطور

رضایتشون رو بدست بیارید 

از درامد و پیشرفتتون صحبت کنید

یا با توجه به عقایدتون سعی کنید بلاگری رو طوری انجام بدید لطمه به عقایدتون و اعتقادادتون نخوره همچی زیر سوال نره

پیشرفت به هر قیمتی از نظر من ارزش نداره❤❤❤ 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
ژوووووون خب فعالیت کن مگه بچه ای که باید به اونا توضیح بدی! وقتی ببینن داری پول در میاری چیزی نمیگن

می‌دونی من اصلا از هر جهت آزادم اما تو این مورد برعکس خیلیا ک میگن ولش خونواده رو من نمیتونم😂

پول بیاد راضی که نمیشن اما سکوت میکنن به انتخابام اما پولش ی سال دیگه میاد یعنی تا اون موقع نمیتونم به هیچ وجه سنگینی جو خونواده رو تحمل کنم🤦🏻‍♀️😂

نه واقعا راستش به شدت آزادم گذاشتن ولی در مورد سبک زندگیم زیاد چیزی نمیدونن نمیخوام یهو تو اینجا اون ...

به# خدا بلاكري شغل نيس

صرفااااا وقت كشتن هس 

سلام صبح اينو خوردم رقتم بيرون غذا خوردم كوفت درد زهرمااار😂😂😏😏😏😏

رضایت پدرو مادر و دعای خیرشون  توهر کاری مهمه و برای من  اولویت اگه برای شما هم اینطور رض ...

خونواده برای من به شدت مهمه وگرنه ۲ ماه پیش شروع کرده بودم به نظرم تو دنیا باید دور پدر مادر چرخید اما اینا واقعا اعتقادات من نیست ولی براشون به شدت احترام قائلم از طرفی نمیدونم چجوری این موضوع رو هندل کنم کردنشون به شدت سخته🤦🏻‍♀️

نه واقعا راستش به شدت آزادم گذاشتن ولی در مورد سبک زندگیم زیاد چیزی نمیدونن نمیخوام یهو تو اینجا اون ...

خب یواش یواش امادشون کن. هراز گاهی یه کلیپی چیزی نشونشون بده. عادت میکنن

بعدم شروع کن به تعریف از درآمد بلاگری و آروم آروم ذهنشون و ببر به اون سمت. با سیاست میتونی هم کارت و پیش ببری هم خونوادت و راضی نگه داری

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
خب یواش یواش امادشون کن. هراز گاهی یه کلیپی چیزی نشونشون بده. عادت میکنن بعدم شروع کن به تعریف از د ...

آرخ آروم آروم باید پیش برم و تا اون زمان فکر کنم نتونم اونحوری که باید فعالیت کنم شاید یه ۷ ماهی طول بکشه این پروسه🤦🏻‍♀️

2706