2733
2734
عنوان

زنداداشم بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 7435 بازدید | 185 پست

زن داداش دوستم بارداره میگفت خستمون کرده ازنازوادا هرچندروزگریه ویارطلامیکنه ازنظرغذاهمش ادامیاد مثلامیوه توت فرنگی میگه توت فرنگی ریزبدم میادبایددرشت باشن  فقط کباب وپیتزازیادمیخوره مثلایه مسیرباید۱۰دقیقه باماشین بری باسرعت ۲۰بری همشم غرمیزنه وای تندمیری دردم گرفت 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا از روز اول استراحت مطلق بودم یه چای ریختن از آدم کم نمیکنه حالم از این نازو اداهای مزخرف به ...

درسته رفتارش چیپ و بد بود 

ولی شاید بد ویاره 

مثل من از همه ۶ هفته جرات نمیکردم برم اشپزخونه حالم از اشپزخونه حموم یخچال ماشین لباسای شوهرم و خودشوهرم بهم میخورد

دست خوده ادم نیست همون ماه هفتم اسونتره تا ۷ هفته ویار ادمو از پا درمیاره نه سنگینی

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
اووووو حالا هفته ی هفتم اصلا هنوز قلب بچه هم تشکیل نشده دیگه اینا ادا اصول و چسی اومدنه حتی از حد ن ...

عزیزم منم باردارم یه هفته از شما کمتره

ولی از هفته ۵ معده درد شدید گرفتم گریه میکردم از درد شدید روزی ۶ تا قرص معده میخوردم و یه شربت

جوری بودم که همسایه هام میدیدنم از رنگم میفهمیدن

انشالله به سلامتی کوچولوتو به دنیا بیاری

ادا نیست گاهی باید استراحت کنه خب

ازدوماهگی استراحت؟؟ ازش توقع کارسنگین نبودیه چایی میذاشت هیشکی بایه چای طوریش نمیشه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
عزیزم دستت درد نکنه قطعا عمه خوبی هستی خدا خیرت بده ولی به نظر من نباید شوهرتو میبردی من وقتی باردا ...

نه من میدونستم زن داداشم معذب نمیشه اگه شوهرم بره 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 
میدونی چقدر پیش شوهرم خجالت زده شدم که کشوندمش بردمش به پای اون که بارداره اصلا کار من اشتباه بوده&n ...

خب توهم دیگه انقدر بهش مهر و محبت نکن.

براچی برای کسی که قدرتو نمیدونه از خودت میزنی؟!!

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان  "بذار" نه "' بزار"'  که از واژهء گذاشتن میاد.            وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    
خب استاد همه چی دان شاید دکتر گفته استراحت کنه تا قلب تشکیل بشه

قلب بخواد تشکیل بشه میشه از یه بلند شدن چای دم کردن بچه نمی افته!

در ضمن حالا ما فرض هم بر همون استراحت میذاریم و نمیخواست هم پذیرایی کنه ولی دیگه اخلاقش که میتونس مثل آدم باشه انقدر طاقچه بالا نذاره و بی احترامی نکنه...

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
خب ربطش به شما چیه؟؟؟؟؟ دوست داره ۹ماه بخوره و بخوابه بدون دلیل. بردار ایشون وقتی دیده زنش بارداره ...

اهان برادر ایشون وقتی کس و کارش اومدن ۲۴ ساعته منزل تشریف داشت و گداشت خواهرش بلند بشه؟!!!!

ی حرفی میزنید. خوردن و خوابیدن هر کس ب خودش ربط داره . شما در همین حد میدونی ک بی احترامی رو نمیبینی فک میکنی مردم چشم ب خوردن و خوابیدن یکی دیگه دارن. پس لزومی ب ادامه این بحث نیست. 

طرف اگه واقعا استراحت مطلق باشه یا مشکل پزشکی داشته باشه؛ از همون روز اول اعلام میکنه ک کسی نیاد دیدنش ک ب زحمت نیوفته

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
عزیزم منم باردارم یه هفته از شما کمتره ولی از هفته ۵ معده درد شدید گرفتم گریه میکردم از درد شدید رو ...

ممنون عزیزم انشالله

من خودمم از همون اول ویار شدید داشتم؛ قبلا هم سابقه ی سقط و زایمان زود رس داشتم هر شب شیاف میذارم و باید استراحت کنم

ولی در کل اون میتونست یکم خوشرو تر برخورد کنه حتی لازم نبود بلند شه پذیرایی کنه و چای دم کنه

ولی میتونس با روی خوش از بابت کادو تشکر کنه و تو ذوق عمه نزنه؛ بعدم بگه ببخشید من حالم خوب نیس نمیتونم بلند شم؛ ببخشید پذیرایی نمیکنم ...

مطمئن باش اینجوری نه کسی معذب میشد نه حتی اسی همون چای هم گرم نمیکرد و حتی شاید کاری هم داشت بلند میشد براش انجام میداد

ولی چون اون موقع جلوی شوهرش از اخلاق زن داداشش معذب شده خودش بلند شده دست به کار شده چای اورده....

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

به نظر من عروستون کم سن و سال اومد و با این رفتار شما سعی کنید فاصله رو رعایت کنید و بچه هم بدنیا اومد خیلی در موردش نظر ندید فکر کنم بعد این داستان ها خواهید داشت!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2706