2733
2734
عنوان

سریال قطب شمال 🤌

648 بازدید | 20 پست

من حوصله ام سر رفته بود پنج قسمت شو نشستم توی یک روز نگاه کردم

الان نمیدونم چجوری منتظر بمونم‌که پنجشنبه دوباره قسمت بعدیش بیاد🤦🏼‍♀️😖

بنظر تون اخرش بی مزه میشه؟ من ی سریالی نگاه کردم‌ملکه‌گدایان اولش میخ کوب بودم‌نگاه‌میکردم اخرشو ول کردم 

خدا کنه اینجوری نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عین رمان ها تموم میشه دیگه 

اما نقطه قوت رمانا پیچیدن عطر تلخشون تو مماغ دخترس و خیمه زدن روش خداحافظی با دنیای دخترونگی. متاسفانه نمیشه تو فیلمای ایرانی نشونش داد🤣

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
فعلاکه خیلی جذابه،افعی تهران روهم ببین عالیه

تیزر هاشو دیدم اخه میگم بزارم تمام‌قسمت هاش بیاد بعد نگاه کنم اینجوری هر پنجشنبه عذاب میکشم تا بیاد😂🤦🏼‍♀️

اینترنتی تهیه میکنید؟اشتراک باید بخرم؟

من ازتلگرام دانلودمیکنم،صبحانت میزنم وصبحادانلودمیکنم همشونو

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
اما نقطه قوت رمانا پیچیدن عطر تلخشون تو مماغ دخترس و خیمه زدن روش خداحافظی با دنیای دخترونگی. متاسفا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دختر خوشگلم کی خدا تو رو به من میده ...خدایا دلم اندازه دنیا گرفته
2706