2752
2734
عنوان

همسرم کار نمیکنه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 69 پست
🥴🙄کسی اینجا بدبینی وارد جزییات نشده گفتم شاید اینجوریه چون بعضی خانواده پسر اینجوری ان .کسی به همج ...

سرصبی نمیخوام بحث کنم و روزمو خراب کنم

فقط در یک جمله بگم که نه من میتونم تورو قانع کنم نه تو میتونی منو قانع کنی

پس بهتره سکوت کنیم

درمورد فکر کردن هم باید بگم من قبل گذاشتن هرپست فکر میکنم،کاری که شما نمیکنی و صرفا یچیزی میگی

ریپلای بعدیت هرچی که باشه نه میخونم نه جواب میدم

الکی خودتو خسته نکن

بدرود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای این که صحبت نکنه باهام بپیچونه میگه مسافر دارم بعد ک میگم کو پولت پس تو ک هر دفه میگه مسافردارم ...

معذرت میخام قصد نداشتم ناراحتتون کنم خانم 

ولی این اصلا طبیعی نی 

بهتون حق میدم واقعا سخته خانم 

اتفاقا تو فکر بودم همین کار بکنم اما بدون ماشین و وسیله چجور تا چند ساعت دنبالش برم گیر اینم 

نمیخواد بری دنبالش من حدس میزنم یه گوشه میگیره میخوابه و فقط برای اینکه تو بهش گیر ندی از خونه میره بیرون وگرنه تو خونه میخوابید و فیلم میدید.

دلم داره میترکه اخه یه بچه ۴ ساله هم دارم خرج خودمون در نمیاره بعد اینده این بچه قرار چی بشه خدا مید ...

ببین عزیزم،یک فکری برای خودت بکن ،دنبال یک درامد برای خودت باش .پس انداز کن .روز مبادایی هست .من یک فامیل نزدیک دارم دقیقا مثل شرایط شما رو داره .هر طوری هست ،حتی درامد کم ،به فکر باش 

نمیخواد بری دنبالش من حدس میزنم یه گوشه میگیره میخوابه و فقط برای اینکه تو بهش گیر ندی از خونه میره ...

بخدا شاید باورت نشه از بس از خونه فراریه همیشه میگم دلم میخواد باشی پیشم باهم فیلم ببینیم کنار مون باشی باهم وقت بگذرونیم اخه چه زندگیه که فقط برا خوردن غذا خوابیدن میای خونه برو خونه بابلت بخواب من دلم نمیخواد باشه پیشمون یا ما رو ببره بیرون ؟اصلا نمیدونم دردش چیه حرف ک نمیزنه کار خودش میکنه اقا 

حالا باز یه عده میان میگن بچه بیار

اره اتفاقا انگار ک بچه حلال مشکلاته هی میگن بچه بیار باباش فشار ببینه ادم بشه اخه اگه ادم بود ک این وضع حالمون نبود 

باید بترسونیش امشب اگه اومد و دوباره پول نیورده بود بگو میرم درخواست طلاق میدم 

خدایی مگه حق زندگی نداری شما و پسرت هم باید ارامش رو داشته باشید

به شوهرت بگو اگه میخواستم همش تنها زندگی کنم میموندم خونه پدرم

باید بترسونیش امشب اگه اومد و دوباره پول نیورده بود بگو میرم درخواست طلاق میدم  خدایی مگه حق ز ...

کار از ترسوندن گذشته اقا سال پیش حق طلاق داد بهم قسم خورد ادم بشه اما انگار ادم بودن براش محال ممکنه .

2706