2752
2734
عنوان

کسی می‌دونه علائم دوقطبی چجورین؟مبشه بیاین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 45 پست
آره می‌دونم عزیزم ولی احساس میکنم الان طبیعی نیست حالات و رفتارم  یکماه پیش با روانپزشک صحبت ک ...

یعنی علائمی که واسه دو قطبی نوشته شده رو داری؟اگه باشه هم بهت دارو میده

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
عزیز دلم از هرجا که دوست داری میتونیم در ارتباط باشیم خوشحال میشم کمکت کنم 

شما روانپزشکید؟😢

چقدر گلید شما 

میشه همینجا بهتون درخواست دوستی بدم؟

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله عزیزم نظرت لطفته ، حتما خوشحال میشم ♥️

مرسی خانم دکتر عزیزم❤️🫂

من پس فردا یه امتحان دارم بعد امتحانم پیام میدم با اجازتون ❤️

الان دوقطبی بودن بده؟؟؟

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
یعنی علائمی که واسه دو قطبی نوشته شده رو داری؟اگه باشه هم بهت دارو میده

من دقیق نخونده بودم دربارش فقط یکی از دوستام کسی که بهش پیشنهاد داده بود مبتلا بود تا حدودی علائم اونو میدونستم 

یمدت یسری حالات عجیب بهم دست داد و و باورم نمیشد دیدم شبیه علایم اون آقا که دوستم می‌گفت شدم

الان که چک کردم و یه تست روانشناسی هم دادم نمره تقریبا بالایی داد 

کاش نباشه و اشتباه کرده باشم 

الان دوقطبی بودن بده؟؟؟

بیماریه قطعا بده خب...

حتی ارثی هم هست فکر میکنم و ممکنه انتقال داده شه 

بیماریه قطعا بده خب... حتی ارثی هم هست فکر میکنم و ممکنه انتقال داده شه 

اینجوری چ دوستان توصیف کردن فک کنم منم دوقطبی هستم🗿ولی راضیم که، ینی مشکلی ندارم👀

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
اینجوری چ دوستان توصیف کردن فک کنم منم دوقطبی هستم🗿ولی راضیم که، ینی مشکلی ندارم👀

خب حرف بزن همینجا،منم افسرده ام خیلییییییییییییییییی،ی وقتایی حس میکنم تنها راه نجاتم از این حال مرگ ...

کاش همینطور باشه عزیزم 😞

افسردگی خیلی بهتره 

دوقطبی واقعا وحشتناکه یه نفر که برام تعریف کرد ...

پس دو قطبی نیست احتمالا عزیزم 

چون هیچ بیمار دوقطبی از اوضاعش راضی نیست معمولا 

پس دو قطبی نیست احتمالا عزیزم  چون هیچ بیمار دوقطبی از اوضاعش راضی نیست معمولا

اخه اینایی ک گفتی رو منم دارم

2706