2733
2734

دارم به خودم مشکوک میشم 

چندساله یسری مشکلات تو زندگیم بوجود اومد که انگار منو کلا عوض کرد

هیچوقت جدی پیگیر درمانم نشدم و فقط داروی اضطراب که یه دکتر دیگه تجویز کرده بود رو میخوردم 

اما از بابت افسردگی مطمین بودم 

ولی حالا فکر میکنم علائم من از افسردگی فراتر داره می‌ره 

گاهی خوشحال و سر خوشم انگار می‌خوام دنیا رو جا به جا کنم میزنم می‌رقصم همه چی خوبه

گاهی هم بشدت میرم تو خودم و بشدت غمگین انگار غم عالم رو دلمه 

ممکنه فاصله بین اینا چندروز باشه ممکن هم هست یه روز 

اینا علائم دو قطبین ؟

چندماه پیش با دکتر روانپزشک حرف زدم اما ازم سوال کرد گفتم نه علائمم شبیه نیست اما الان فکر میکنم خودشه😞

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تغییر حال یه آدم دوقطبی لحظه ایه فاصله چند روز عادیه

قبلا چندروز بود اما مدتیه میتونم بگم یکماه اخیر اینطور بوده که لحظه ای شده 

انگار دو تا شخصیت دارم 

قشنگم افسردگی انواع مختلفی داره افسردگی شیدایی ، هفته ای و.. . تو افسردگی تو موجی از احساسات مختلف رو تجربه می‌کنی که هر کدومشون نشانه ی خودشون رو دارن و بیماری دو قطبی علائمش فراتر از اینایی هستش که شما میگی ، اما اگه خودت این احساس رو داری باید دوباره به صورت تخصصی از دکترت مشاوره بگیری ♥️

قبلا چندروز بود اما مدتیه میتونم بگم یکماه اخیر اینطور بوده که لحظه ای شده  انگار دو تا شخصیت ...

فقط یه روانپزشک میتونه تایید کنه

علائم رو توی نت نخون

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
نه بهش میگن دوره شیدایی یا سرخوشی و دوره غم همچین چیزی دوره ای چند روز طول میکشه

من خودم‌اطلاعات خیلی کاملی ندارم

ولی دکتر تایید نکرده

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
قشنگم افسردگی انواع مختلفی داره افسردگی شیدایی ، هفته ای و.. . تو افسردگی تو موجی از احساسات مختلف ر ...

نمی‌دونم عزیزم واقعا گیجم 

من از بابت افسرده بودنم مطمئنم چون قبلا تست روانشناسی دادم و اونموقع خیلی حالم بهتر بود 

اما الان طیفش رو دقیق نمی‌دونم 

کاش شرایطش بود حرف میزدم مدتیه حالم خیلی بده ...

فقط یه روانپزشک میتونه تایید کنه علائم رو توی نت نخون

آره درسته دوباره باهاش حرف میزنم ممنون عزیزم 

خب همه ادما همینجوری ان دیگه،ی بار خوشحالن ی بار ناراحت،دو قطبی یه جور دیگه ست،تشخیصش فقط با روانپزشکه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
نمی‌دونم عزیزم واقعا گیجم  من از بابت افسرده بودنم مطمئنم چون قبلا تست روانشناسی دادم و اونموق ...

عزیز دلم از هرجا که دوست داری میتونیم در ارتباط باشیم خوشحال میشم کمکت کنم 

نمی‌دونم عزیزم واقعا گیجم  من از بابت افسرده بودنم مطمئنم چون قبلا تست روانشناسی دادم و اونموق ...

خب حرف بزن همینجا،منم افسرده ام خیلییییییییییییییییی،ی وقتایی حس میکنم تنها راه نجاتم از این حال مرگه،این حس شادی و غم هم از تفسردگیته نه دو قطبی

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
خب همه ادما همینجوری ان دیگه،ی بار خوشحالن ی بار ناراحت،دو قطبی یه جور دیگه ست،تشخیصش فقط با روانپزش ...

آره می‌دونم عزیزم ولی احساس میکنم الان طبیعی نیست حالات و رفتارم 

یکماه پیش با روانپزشک صحبت کردم اسم دوقطبی رو آورد خودم بخاطر ترسی هم که داشتم سریع گفتم نه هیچ علامتی ندارم 

اما الان شک دارم 

2706