2733
2734
عنوان

شوهرای شمام اینجوریه....

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی خداقل ی سال اول زندگیت پرشور ترن همیشه تا این حد نبود 

خوب پس راه طولانی داری وقتی تو اوجش چیزی برا ارائه نداشته الان قطعا کم کاری میکنه و خودشو دریغ میکنه ‌‌. به فکر خودت باش برای خودت سرگرمی پیدا کن وقت خودتو پر کن . کمتر التماس محبت کن و به خودت بیا 

منطقیش موندن تو زندگیه ک تا اخر عمرت حس زنانیتو میزنی نابود میکنی

بخدا برا هر مشکلی که توی زندگی خودم ویا اطرافیانم پیش اومده یه راه حلی داشتم و از پسش براومدم  الا این مشکل سردی وبی تفاوتی همسرم .اصلا مثل یه معمای حل نشدنیه

خوب پس راه طولانی داری وقتی تو اوجش چیزی برا ارائه نداشته الان قطعا کم کاری میکنه و خودشو دریغ میکنه ...

مگه اینکه برم سرکار دلم میخاد از خستگی تا سر رو بالشت میزارم خابم ببره دلم میخاد نبینمش

نکنه برات دعا گرفتن دختر🙁

اتفاقا منی ک اصلا ب این چیزا اعتقاد ندارم ولی امشب ی لحظه بهش فک کردم ولی فک نکنم اوضاع روحی شوهرمم خیلی داغونه شاید دیگه زندگیمون ب یماه گذشته برنگرده 

2706