2733
2734
عنوان

چقدخرجی میگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 91 پست
خب آره دیگه اینجوری چیزی نمیمونه واسه لباس خرج میشه بیشترش باز خوبه حداقل پس انداز دارید میکنید

اره وام خانگی نوشتم ک500میدم  واسه خدم ولی گاهیم ی لباسی چیزی میبینم واسه خدم. یاپسرم خیلی دلم میخادامانمیشه دیگ 

من ک اصلا خرجی نمی‌گیرم ، همه خریدا با همسرمه ، لباس هم بخوابیم همیشه با هم میریم میخریم ، گاهی میگه چند روز صبر کن سر برج باهم میریم فعلا پول ندارم ، یا مثلا امروز گفتم بریم برا بچه ها خرید ،گفت این ماه خرجمون زیاده ، بریم کم میاریم اگه میشه بمونه ماه بعد گفتم فدای سرت ، انقد گرونیه ، من همیشه درکش میکنم ، چند بار گفته حقوقمو میریزم تو کارتت تو مدیریت کن ، من اصلا قبول نکردم ، چون روز اول ب فناش میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ک اصلا خرجی نمی‌گیرم ، همه خریدا با همسرمه ، لباس هم بخوابیم همیشه با هم میریم میخریم ، گاهی میگه ...

مدیریت باهمسرمه ولی خیلی قسط داره همینم ک میده من نبایدتوقع چیزی کنم هرچی. گفتم تاهالامیگ خدت. بخراگ سرماه ببرمش بازار که واسه خدم و پسرم بالای سه میشه 🥲

میشه خواهش کنم تاپیک آخرم و گزارش بزنید 🙏❤️😔 تا حذف شه زودتر ، خیلی فوریه 🙏

آنلاین شاپ آرایشی بهداشتی دارم 😻 پرداخت درب منزل برای مشهدیای عزیز ، و ارسال هدیه برای خرید ❤️🫂 peranses_sorati
من ک اصلا خرجی نمی‌گیرم ، همه خریدا با همسرمه ، لباس هم بخوابیم همیشه با هم میریم میخریم ، گاهی میگه ...

منم یه ماه خرج خونه رو گرفتم دستم 

با اینکه حقوق همسرم بدک نیست شکر خدا ولی مغزم سوت کشید🥴

اره من خیلی ب وسیله خونه اهمیت میدم تاخودم برای همین کم میارم بیشتروقتامثلاهمین ماه یکونیم داشتم رفت ...

به نظر من وسایل خونه واقعا اهمیت نداره

حتی خیلی بلاگرارو دیدی چجور میگردن به خودشون کلی میرسن و اینا ولی ظرف و ظروفشونو ببینی قدیمیه

دکوری که نیاز نیست جدید بیاد جای قبلی پس نخر 

یا ظرف و ماگ و اینا واقعا مهم نیست تو مدت کوتاه عوض بشه

به نظرم برای خودت قانون بزار که بتونی مدیریت کنی مثلا قانون بزار سالی فلان تعداد یا فلان تومن بیشتر حق ندارم مثلا چمیدونم گلدون بخرم

مثلا دیگه سالی ۳ تا بیشتر نباید گلدون بخری وقتی هم خوشت اومد از هر چیزی سریع نخریش ازش بگذری دیگه با خودته مدیریت کنی 

اگه واسه خیلی چیزا اینجوری قانون بزاری درست میشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
اره وام خانگی نوشتم ک500میدم  واسه خدم ولی گاهیم ی لباسی چیزی میبینم واسه خدم. یاپسرم خیلی دلم ...

پونصد یا پنج میلیون؟ آخه گفتی هفت و هفتصد میده وام خانگی میدی ۲ و هفتصد میمونه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
به نظر من وسایل خونه واقعا اهمیت نداره حتی خیلی بلاگرارو دیدی چجور میگردن به خودشون کلی میرسن و این ...

توی این مدت خیلی اهمیت دادم اماحالموخوب میکنن تعویض لوازما اینمردا براشون مهم نیست ک مخصوصاشوهرمن خوب من برای روحیه خدم ک همش توخونم دلم میخاستت تغییری بدم امادیدم نمیشه یاخونه یا لباس

مثلا از لباسی خوشت اومد گوشه ذهنت نگه دار چه استایلی میخوای بزنی مثلا چه شالی میخواد چه کفشی میخواد اینا رو گوشه ذهنت نگه دار استایلتو کم کم تکمیل کن بعد اصن ببین چه مدل استایل و لباسی فعلا بیشتر از همه نیازته و خوشگلترم هست و کلا به کارت میاد اینجوری الویت بندی کن مثلا چندتا استایل برای خودت تو ذهنت درست میکنی بهترینشو انتخاب میکنی و تمرکزتو میزاری رو اون و خرید میکنی

هفته ی700میده بهم درماه میشه3200  از3200 پونصدشومیدم واسه وام. خانگی🥲

آهان

مثلا از لباسی خوشت اومد گوشه ذهنت نگه دار چه استایلی میخوای بزنی مثلا چه شالی میخواد چه کفشی میخواد ...

اره مجبورم کم کم خریدکنم چون هیچوقت یهویی نمیشه بااین گرونی هامرسی عزیزم که برام وقت گذاشتی دمت گرم😍

توی این مدت خیلی اهمیت دادم اماحالموخوب میکنن تعویض لوازما اینمردا براشون مهم نیست ک مخصوصاشوهرمن خو ...

درسته خیلی حس خوبی میده ولی لباسای جدید هم سرشاررر از حس خوبه و حس خوبش خیلی بیشتره

2706