2733
2734

دوستان کسی اینجا واسه آزمون آموزگار ابتدایی داره میخونه؟لیسانس دارم اما دوسدارم برم معلمی کسی تجربه ایی داره از کجا باید شروع کنم

یه کانال هست میخوان شروع کنن بخونن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کانال های ایتا دو سه تاش برنامه جدید گذاشتن در روز دو سه ساعت بد نیست به شرطی که آدم منفعلی باشی و بتونی با برنامشون پیش بری 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
یه کانال هست میخوان شروع کنن بخونن

میدی بهم؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                              ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
میدی بهم؟

اینجا نمیشه لینک فرستاد 🤦🏻‍♀️

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
کانال های ایتا دو سه تاش برنامه جدید گذاشتن در روز دو سه ساعت بد نیست به شرطی که آدم منفعلی باشی و ب ...

اسم کانالارو میدی عزیزم

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                              ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
اینجا نمیشه لینک فرستاد 🤦🏻‍♀️

خب کاناله؟اسمش چیه تو سرچ بزنم

من امسال قبول شدم فقط یک هفته روزی ۱ ساعت خوندم ۳ تا جروه خلاصه

از اون حرف ها بود هیچ کس با روزی یک ساعت تو هفت روز قبول نمیشه مگر اینکه سهمیه داشته باشی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
میدی بهم؟

اینو تو تلگرام بزن، بعد توی آخرین پستش لینک اون کانال رو گذاشته

stekhdamiamozeshsevin

2706