2733
2734
عنوان

من ۲۷ سالمه ولی خواهرم ۲۰ اون ازدواج کرد من نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 50 پست
سنت خوبه که مناسبه اللن تازه وقت شوهر کردن هس بعدم دنیا یجوریه تو ازدواج نه ها همه چیز وقتی خیلی دوس ...

راستش تو‌این ۴ سال مدام ازدواج تو فکرم بوده یعنی دلم میخواد بیهیال بشم ولی نمیشه الانم که اون ازدواج کرده حساس تر شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا شما عاقلانه تر ازدواج میکنی  سرکار میری؟ من‌همیشه دلم‌میخواس سرکار برم بعد ازدواج کنم

اره خودمم خیلی راضیم که سرکار میرم و شغل خودمو دارم اما الان دیگه که به اون رسیدم دلم ازدواح میخواد

اره خب شغل و اینا دارم الان فقط یه ادم خوب میخوام،راستش منم دوست پسر داشتم ولی خب کات شد ازدواجی نبو ...

چ خوب همسن منی 

من فوق لیسانس دارم و بیکارم 

ولی ازدواج کردم و بچه دارم 

بعضی وقتا میگم کاش ازدواج نمیکردم تا شغل پیدا میکردم ولی شرایط خونمون خیلی بد بود مجبور شدم ازدواج کنم 

اینا تو گروه های تلگرامی و اینستا پیدا میکنن. اما خب ریسکیه چون همه جور آدم به درد نخور و...هست

نه اصلا مجازی نبود همو میدیدن بعد یه جورایی خواهرم بهش پیام داد پسر خوب و مودبیه

2706