2752
2734
عنوان

دوستان آیا همه ی مردان تمایلات جنسی در اولویت براشون هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 94 پست
آخه رفتارش . بهم خیلی نزدیک میشه .بعدشم خیلی نگام می‌کنه 

شاید عاشقته 

یا حس،هیزی بهت میده؟؟

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
خب به نظرتون حالا این طبیعیه که اینطوریه 

اره بنظرم طبیعیه ولی خب تو چراغ سبز نشون نده و بذار واسه بدست اوردنت بیشتر تلاش کنه ... خوبه که فهمیدی نامزدت طبعش گرم و اگه خودتم همیجور باشی زندگیتون سخت نمیگذره از این نظر 

برای هم آرامش باشیم💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسی که بهم میده اینه که ازش میترسم . وقتی باهام حرف میزنه صداش و تغییر میده یواش حرف میزنه به چشما ...

بنده خدا میخواد تحت تاثی قرارت بده به نظرم 😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
اره بنظرم طبیعیه ولی خب تو چراغ سبز نشون نده و بذار واسه بدست اوردنت بیشتر تلاش کنه ... خوبه که فهمی ...

نامزدم نیست .میخواد واسه ازدواج آشنا شیم.

ولی اگه بهش رو بدم قورتم میده.خب منم میترسم

اتفاقا خوش بحال تو . چون ما برعکسیم چون این کار خودش نوعی محبته و باعث دلخوشی و صمیمیت بین دو طرف م ...

تازه اول منو ارضا میکنه بعد خودش رو همش میپرسه راضی بودی و..... ولی من عاطفی دوس دارم

بله دقیقا خودمم اینو احساس کردم .آخه اگه من رو بدم بهش که واویلا میشه بخدا

رو که نده ولی اکه به نظرت آدم‌مناسبی نیست وقتتو تلف نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه اول منو ارضا میکنه بعد خودش رو همش میپرسه راضی بودی و..... ولی من عاطفی دوس دارم

همسر منم در این حد هست ولی احساسش بیشتره برعکس 🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی چی

مثلا بیرو از خونه باشه تو فکرش یاد این کارا نمیفته یا مثلا ... نمیدونم چجوری بگم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مناسب از چه نظر؟

از نظر ارزش های خودت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706