2752
2734

تاپیک زدم دوستان متوجه نشدن .دوباره سوال میپرسم .

یه آقایی ازم خواسته آشنا شیم باهم.ولی من یه مقدار ازش میترسم حرفی نزده اصلا .ولی یه جوریه احساس میکنم فقط این موضوع براش مهمه .حالا همه همینطورن یا این اینطوریه من فاصله بگیرم سریع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اینطور نییت همسر من 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
خوشبحالت .  من نامزدم جنسی خیلی اهمیت میده بعد عاطفی

حالا من احساسی ازش راضی اما اما دوست داشتم این بعدشم فعالتر بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
خوشبحالت .  من نامزدم جنسی خیلی اهمیت میده بعد عاطفی

اتفاقا خوش بحال تو . چون ما برعکسیم

چون این کار خودش نوعی محبته و باعث دلخوشی و صمیمیت بین دو طرف میشه ... 

برای هم آرامش باشیم💋💋
خب به نظرتون حالا این طبیعیه که اینطوریه 

آخه از کجا فهمیدی مهمه چیزی نگفته وقتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه همه اینطور نیستن

همسر من همیشه میگه اون ارامشه

و اون شخصیتی که کنارشم واسم مهم تره.

اخه این یه غریزه است. نیازیه که ادم سالم داره( به اندازه)

ولی نمیشه گفت برای ادم عاقل اولویته

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2706