2733
2734

امروز از جلو بقالی رد میشدیم گفتم وای پیشم پول نیس داری ۴ هزار تومن بدی بدهی بقالی رو بدم کم داشتم اون بار واسه چیپس پیشم چیپسم گرون شده بود گفتم ۴ تومنو بعدا میدم

گفت ت خجالت نمکشی بدهکار میمونی فلان حالا انگار دزدیدم:/

بعد پولو نداد و رفت فورا کف دست بابام گذاشت گفت این دخترت نفهمه فلان

اونا باید خجالت بکشن که هر هفته اندازه ۴ تا چیپس کلا بهم پول تو جیبی میدن

بنظرتون چجوری دهن داداشمو اسفالت کنم برا این خبرچینیش و عوضی بودنش؟

🤣

عزیزم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با داداشته خب چیپسو میذاشتی یه چیز برمیداشتی که چهار تومن کمتر باشه

یه چیپس بوده دیگ چیز مهمی که نبوده

از بدهکار شدن و قرض بهتره

نظر خواهرانه من به شما بود لطفاً ناراحت نشید 

✨💗
واقعا چیپس ارزش نداره بدهکار بشی حق بده بهش مرده غرور داره چهار روز دیگه میگن طرف خواهرش یا دخترش 4 ...

خب من نمدونستم چیپس گرون شده خود بقالی هزار بار دوتومنی بدهکار شده بهم نداده حالا یه بارم من شدم

حق با داداشته خب چیپسو میذاشتی یه چیز برمیداشتی که چهار تومن کمتر باشه یه چیپس بوده دیگ چیز مهمی که ...

من نمدونستم گرون شده وقتی هم قیمتشو گفت دیدم زشته برندارم یا عوض کنم

خودش تا حالا هزار بار دو تومنی بهم بدهکار شده بقالی و نداده

خب عزیزم راست میگه حالا چیپس که واجب نبوده

من نمدونستم گرون شده وقتی هم قیمتشو گفت دیدم زشته برندارم یا عوض کنم

خودش تا حالا هزار بار دو تومنی بهم بدهکار شده بقالی و نداده