2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

(ترک نیستم فقط الکی بین تاپیکا میچرخم)

الان این پسرِ میخواد کنکور بده؟ بزرگ میزنه که، شاید به خاطر ریششه.‌داداش من که اگه اون نیمچه موهای سیبیلش که تازه در اومده رو بزنی میشه باز بردش کلاس اول

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

از آسمون صدتا سنگ بیاره 

۹۹تاش میخوره سرمن

اون یدونه هم وایمیسته،بدترین موقع باز میخوره سر من

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

اگه از اسمون صدتا سنگ بباره 

۹۹ تاش میفته رو سر من

اون یدونه هم وایمیسته تو بدترین شرایط میفته رو سرم

رسم دنیاس 

ما کاره ای نیستیم

اگه امضامو میخونی برای شادی روح پدرم و تمام اموات فاتحه ای بخون🖤😭بابایی خیلی دلتنگتم 

از آسمون ۱۰۰تا سنگ بیاد 

۹۹تا میخوره تو سرم من 

اون یکی ک باقیمونده منتظر میمونه تو بدترین شرایط بخوره تو سرم

رسم دنیا اینه ما کاریش نداریم 

[یعنی قانون دنیا اینه ما دخالتی نداریم] 

میگه که 

اگه از آسمون صد تا سنگ بباره ۹۹ تاش میافته روی سر من 

یکی هم صبر میکنه تو یه وقت دیگه باز میافته سرم 

رسم دنیا همینه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

از آسمون صدتا سنگ بباره۹۹تاش میخوره تو سرمن

اون یدونه هم وایمیسته بد موقع میخوره تو سرم

تقصیر تو نیس رسم دنیاس

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706