2733
2734
عنوان

بیاین درد و دل کنیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 88 پست

ازدواج نکردم عاشق یه لاشی شدم ۴ سال از عمرم به پاش رفت 💔 صد بار بهش گفتم بیا تو واقعی همدیگه رو ببینیم قبول نکرد 😔

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه ✨ میشه یه صلوات مهمونم کنید 🙃❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو همه چیز و از دیدگاه خودت میبینی  چرا درس نمیخونی که کنکور بدی؟ بنظرت رسیدن به یه جایگاه بهت ...

اصلا حال بد من به خاطر اون نیست

خیلی وقته باهاش کنار اومدم:) 

کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم:) 

منم یمقدار بی اعصاب شدم

البته بیشتر بخاطر بچه هاست، و در کنار اون فشار درس و کارای خونه😑

کسی راه حلی داره؟!

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
منم یمقدار بی اعصاب شدم البته بیشتر بخاطر بچه هاست، و در کنار اون فشار درس و کارای خونه😑 کسی راه ...

واقعا الان همه مادرها و پدرها درگیر درس خواندن بچه هامون هستن 

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
واقعا الان همه مادرها و پدرها درگیر درس خواندن بچه هامون هستن 

نه من بچه هام تو سن ندرسه نیستن

یکی ۴ساله یکی ۳ ماهه

خودم درس میخونم

خیلی فشاره روم

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
خب چرا انقدر تو خودتی؟  دوس نداری درس خوندن رو؟

نه

چرا نباشم

وقتی که حتی یه زندگی عادیم از من دریغ شده:) 

من فقط یه زندگی عادی میخواستم

حتی با غمایی که داشته باشه

اما اونم نداشتم

از تک تک سالا روزا و ساعتای زندگیم متنفرم

اینقد که حتی حاضر نیستم یه لحظشم باز تکرار شه

کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم:) 

دلمو شکوندن ولی خدا بهم وعده داده که فقط وایسم نگا کنم ❤️ تقاص من و پس میگیره 

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
نه من بچه هام تو سن ندرسه نیستن یکی ۴ساله یکی ۳ ماهه خودم درس میخونم خیلی فشاره روم

پس شما هنوز به اون مرحله نرسیدی خدا بچه هات رو حفظ کنه واقعا بچه کوچیک درس خواندن خیلی سخته

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
2706