2733
2734

و چقدر عوض شده بود کسیکه میگفت حتی عطرم نباید زد تو خیابون نگاهت فقط به پایین باید باشه نامحرم نبینتت وظیفه زن در درجه اول شوهرداری و بچه داریه🤧

الان که همه عکساشو میبینن همه ام باید مستقل بشن شوهر داری بچه داری چیه😂

فهمیدم هیچیم نداشته کلی سختی کشیده

بزور رشتشو انتخاب کرده (خودش میگفت با میل خودش رشته دبیرستانشو انتخاب کرده)

هی روزگار 🤧😂

کاش یکی تو نوجوانی بهمون میگفت خیلی زرت و پرن نکنیم😩😂

من یکی که از تباهترینا بودم از همه بلوفام که بگذریم کلیم کلاس میذاشتم ای بابا الان کجام😂😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا کار ندارم به این شخص ولی ادم تغییر میکنه 

راستش من ۲۰ سالمه با ۱۶ ۱۷ سالگیم هم کلی فرق کردم 

از نظر اعتقادات و نظرم در مورد چیزای مختلف و ازدواج و همه چی آدم هر چی بزرگتر میشه دیدش وسیع تر میشه 

من قبلا موافق ازدواج بودم الان به شدت مخالفم 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

من دو نفر بود بهم میگفتن چرا آرایش میکنی میایی دانشگاه. حالا آرایش من چی بود؟ ضدآفتاب، یه رژ معمولی که تا زیر دماغم نمیکشیدم، و یکم آخر چشممو مداد میکشیدم چون عادت داشتم

بعد الان بعد از چند سال که فارغ التحصیل شدیم، رفتم اینستا دیدمشون. آرایش کردن، قبلا مانتوهاشون بلند و یکیشون چادری بود. اما الان اون مانتوییه تیپ اسپرت و مانتو کوتاه میزنه و آرایش میکنه، اون دومیم هنوز چادر داره اما میکرو و...کرده. منم بنجل تر شدم حتی سیبیلامو نمیزنم. دیگه پول لباس خریدنم ندارم، هنوز مانتوهای دوران دانشجویمم رو تنم میکنم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
خیلی دوست دارم بدونم کدومشون رو میگی 

اینقدر بلاگر زیاد شده که دیگه نمیشه شناخت. فقط ا‌ونایی که میلیونی و قذیمی ترن رو اکثرا میشناسنشون

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
نیازه ماهم تغییر کنیم😢

من کلا تغییر نمیکنم ، همیشه یه مدلم. تفکراتم هنوز همونه

اما پول ندارم که بخوام به خودم برسم

2706