2752
2734
عنوان

چهره آیشواریا خزه؟

164 بازدید | 21 پست

توی اینستا دیدم خانمها گفتن چهره ای مثل چهره های آیشواریا خز و از مد افتاده واقعا همچین چهره ای خز؟ 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

چهره ام مگه از مد میفته؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حسادت شاخ و دم نداره 

کسی که نتونه زیبایی رو تو چهره کسی (هر کس) ببینه قطعا خودش قلب زیبایی نداره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

ایشواریا خزه

پلنگا خوبن حتما😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چهره ام مگه از مد میفته؟

از نظر بعضی خانم ها گویا آره ولی به نظر من جز این پلنگ های شبیه آدم فضایی هیچ چهره ای خز نیست

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

عسله لامصب خز چیه سید🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
به کسی توهین نشه یه وقت خدابیامرز مادربزرگم میدیدش میگفت این خوشگل داهاتیه😁

دهاتی کلمه خوبی نیست ولی خوبه مادربزرگتون معتقد بود خوشگل 😂

لابد اون سیلیکونیای ورم کرده که بذاریشون تو دریا میان رو آب مده با اون چونه های دالتونیشون؟ بعد این که طبیعی از اونا ده برابر خوشگلتره زشته! 

نه عزیزم آشواریا هنوزم خوشگله اما خب دسگه سنش رفته بالا و چهرش شادابیه یه دختر ۲۰ خورده ای ساله رو نداره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

یه عمری آشواریا رو تمام دنیا به زیبایی میشناختن

الانم سنش رفته بالا ولی بازم زیبا هست

اونایی هم که میگن چهرش خزه تکلیفشون مشخصه: حسادت🙂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
حسودن،از نظر اونا لب اردکی قشنگه

تعجب کردم اصلا میگن از این چهره ها ریخته

از نظر بعضی خانم ها گویا آره ولی به نظر من جز این پلنگ های شبیه آدم فضایی هیچ چهره ای خز نیست

همیشه از آدم های با افکار سمی و سطحی فاصله بگیر، افرادی که حتی معنیه حرفی که میزنن رو متوجه نیستن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2706