2752
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست
فقط بفکرخودت باش وبس..همونطور که مادرت اینکارو کرد..من پدرم بعد فوت مادرم اینکارو کرد ۱۵ ساله قهرم ب ...

خیلی سخته میفهمم چی میگی 

ولی خب انگار یه چالش جدید بعد فوت پدرم دارم ..

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
به نظرت مادرت باید بقیه زندگیشو وقف شماها میکرد ؟ خاله من پنجاه سالش نبود همسرش فوت کرد همون موقع قی ...

سعی کردم بهش حق بدم 

ولی خب طرف زن داره 

اینش بده 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه ازدواج کرده به خودش مربوطه اما چرا قبلش نگفته بهت؟ گذاشته کارش تموم شده بعد گفته!

دقیقا .. همین منو خیلی ناراحت کرد 

امروز ازش پرسیدم فقط سکوت کرد 

و راجب اینکه آخرین نفر فهمیدم و 

مشورت نکرده چیزی نگفت 

اوه اشتباه میکنی مردها شصت و پنج سالگی آتیششون تندتره این الان مثل ی مرد چهل سالست  اگه عقد دا ...

همین کارو کردم ..

خودمو گذاشتم جای زن اون آقا 

با امید و انگیزه رفته درمان بشه ب زندگی امید داره اما وقتی بفهمه شوهرش زن دوم گرفته نابود میشه روحیه ش تخریب میشه

ازدواج گناه نیست اما کاش مادرت با مرد متاهل ازدواج نمیکرد و کمی هم وجدان رو در نظر میگرفت

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
ازین لحاظ ک اگ خانم خیانت کنه زندانی میشه باید جریمه بده خیلی راحت میشه طلاقش داد بدون هیچ حق و حقوق ...

به این سادگی هم نیست ..

خودت ازدواج کردی ؟باز خواهر برادر داری ؟ ولی پدرتونم  حق زندگی داره نداره ؟

من عقدم بله خواهر برادر دارم 

خونه چهار تا دختریم که سه تا عقدیم ..

مادرم حق زندگی داره ولی نه به این زودی ..

ازمادرت بخواه  قایمکی نگه داره  تا ازدواج هر ۴ نفرتون تمام بشه  و بگه از ...

فکر نکنم بشه پنهون کرد 

شهر کوچیکه و میفهمن بالاخره ..

چقدر بد واقعا خدا مرد این مدلی قسمت هیچ بنی بشری نکنه.قلب ادم میشکنه.تا طرف یکم مریض میشه سریع هنوز ...

بنده خدا بفهمه شوهرش ازدواج کرده بدتر مریض میشه 

دیگه انگیزه و امیدی نمیمونه برای زندگی

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
چه مادر جسوری!  کارش خیلی خودخواهانست چون اگه خانواده شوهر هرکدومتون بفهمن مایه سرافکندگیه . ک ...

جسور و خودخواه ..

حس میکنم مارو ندید گرفت ..

حداقل مشورت میکرد منصرفش میکردم 

ولی آخرش خبر داد بهم 

مادرت زرنگ بود تو عمل انجام شده قرارتون داد من بودم ب هیچ وجه اجازه نمیدادم مرده غریبه بیاخونه بابا ...

بهش گفتم الان من طلاق بگیرم 

پنهانی ازدواج کنم اجازه میدی 

مرد دیگه رو بیارم خونه ؟

سکوت کرد چیزی نگفت 

وایی همسر اول اون خانم گناه داره. بخصوص اگه خبر نداره مادر کار اشتباهی کرده

قبول دارم ..

معذرت میخوام که اینقد واضح میگم  از مامانت بدم اومد  حتی احتمال داره خانم اون اقا صحیح و ...

نه سر خونه زندگی نیست 

2706